Penalai 

Prekių kiekis: 66

Kaip išsirinkti penalą?

Penalus galima suskirstyti į dvi dideles kategorijas: penalas pieštukinė ir atverčiamas penalas. Kiekvienos kategorijos penalai gali būti vieno, dviejų, trijų skyrių. Tad matome, jog pasirinkimas platus, o kur dar skirtingi dizainai, spalvos, piešinėliai ir pan. Tai kaip išsirinkti geriausią penalą?

Pirmokui, o ir kitų pradinių klasių mokiniams patogiau yra atverčiamas penalas, kuriame aiškiai matyti visos priemonės, jos sudėtos tvarkingai, lengvai paimamos ir padedamos į vietą. Paaugliams tinka ir penalas pieštukinė – tokio amžiaus mokiniai būtent tokius penalus dažniau ir renkasi. Ir nors jie vadinami pieštukinėmis, bet tinka ne tik pieštukams – čia tilps įvairios kanceliarinės priemonės.

Su priemonėmis ar tuščias? Penalas su priemonėmis tiks tada, jei norite taupyti laiką ir nusimesti nuo savo pečių tą naštą perkant visas priemones atskirai. Kita vertis, įsigiję tuščią penalą ir pirkdami priemones patys būsite tikri, kad įsigyjate kokybiškas kanceliarines priemones. Tačiau abu pasirinkimai yra geri ir sprendimas priklauso nuo to, kiek norite laiko investuoti į penalo paieškas. 

Kelių dalių penalas mokiniui geriausias pasirinkimas? Daugiau kaip vienos dalies penalas bus patogesnis, optimalu – du skyriai. Dvigubi penalai leidžia patogiau rūšiuoti priemones ir jas rasti, kai reikia. Vyresnio amžiaus moksleiviai šiais laikais renkasi ir vienos dalies penalą, nes užima mažiaus vietos, o ir kanceliarinių prekių kiekis penale su metais vis mažėja. 


Mokykliniai penalai mūsų asortimente

· Penalas pieštukinė: 1, 2 ar 3 skyrių, vienspalviai, spalvoti, su piešinėliais, todėl tiek mergaitėms, tiek berniukams rasite tinkančius ir patinkančius. Spalvų paletė didžiulė: žali, raudoni, tamsiai raudoni, mėlyni, rožiniai, violetiniai, oranžiniai, rudi ir t.t. Pieštukinės tipo penalai skiriasi ir forma – gali būti kampuoti arba apvalūs, dailiai atrodo pailgi. Kurie patrauklesni Jums?
· Medžiaginiai ir odiniai penalai pieštukinės. Tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas bus geras, nes penalų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės medžiagos.
· Atveriami penalai: vieno, dviejų skyrių, įvairiausių spalvų, su piešinėliais, su užtrauktukais. Kokybiški užtrauktukai garantuoja patogų penalo naudojimą. Paveikslėlių gausa leis lengvai išsirinkti patinkantį mergaitei ar berniukui.
· Turime atverčiamų penalų su papildoma kišenėle, kas bus papildoma nauda pradinukams, o taip pat ir vyresniems mokiniams – čia patogu laikyti pinigus ar labai smulkius daiktus.
· Pieštukinės tipo penalai skiriasi skersmeniu, todėl vieni yra mažiau talpūs, kiti – labai talpūs. Atverčiami penalai skiriasi nugarėlės pločiu – populiariausi pasirinkimai yra 30 arba 50 mm.

Penalai internetu

Domina kokybiškas, dailus ir patogus penalas mokyklai konkurencinga kaina? Norite pirkti patogiai ir sparčiai? Tuomet pasinaudokite galimybe pirkti internetu. Tai labai patogu, nes padeda efektyviai taupyti laiką – Jums nereikės važiuoti į fizines pardavimo vietas, gaišti laiko eismo spūstyse, prie kasų ir pan. Skirkite vos kelias minutes, o mes pasirūpinsime Jūsų pirkinio pristatymu. Penalai internetu – greita, patogu ir labai paprasta.

Kur įsigyti kokybišką penalą?

Kokybiški penalai vaikams – pirmokams, vyresnių klasių mokiniams – Jūsų laukia „Dolovijos“ asortimente. Siūlome platų pasirinkimą, konkurencingas kainas, dizainų įvairovę ir geriausią pirkimo patirtį. Užsukite į parduotuvę Vilniuje arba pirkite internetu. Vaikiški penalai kainuos dar pigiau, jei pasinaudokite patraukliomis akcijomis. Kreipkitės, jeigu reikia pagalbos renkantis mokyklines prekes.