Dėklai, aplankai, rankinės 

Prekių kiekis: 20

Solidus, kokybiškas, stilingas vyriškas aplankas dokumentams bus ne tik patikima apsauga, bet drauge ir puiki įvaizdžio detalė. Rinkitės mūsų pasiūloje

Aplankai mūsų asortimente

Šios kategorijos prekes suskirstėme į dvi grupes: aplankai ir aplankai dokumentams.

· Jei reikalingi aplankai dokumentams, siūlome kokybišką A6 formato aplanką, stilingą nuolaidų kortelių dėklą bei aplanką automobilio registracijos liudijimui.
· A6 formato aplankai yra su skaidriomis įmautėmis, o pats aplanko viršelis gali būti įvairių spalvų: raudonas, juodas, mėlynas, žalias ar kt. Viduje – keturios 12x8 cm dydžio įmautės ir dar dvi mažesnės, puikiai tiksiančios asmens tapatybės kortelei ar vairuotojo pažymėjimui.
· Specialus nuolaidų kortelių dėklas užtikrins, kad visos Jūsų turimos nuolaidų kortelės bus vienoje vietoje ir laikomos saugiai. Šie aplankai mūsų asortimente yra įvairių spalvų, viduje jie turi net 12 įmaučių, o iš viso tokiame dėkle galėsite laikyti net 24 nuolaidų korteles!
· Automobilio registracijos liudijimui skirti aplankai yra pagaminti iš storo, skaidraus plastiko. Matmenys idealiai atitinka šį dokumentą.
· Jums siūlome ir labai platų odos pakaitalo aplankų spektrą. Šie aplankai atrodo labai solidžiai ir puikiai papildys klasikinį, oficialų stilių. Odinis aplankas gali būti vieno ar daugiau skyrių, užsegamas užtrauktukais, su rankena arba be jos, su ištraukiamomis rankenomis, skirtingo storio ir kt. Juodi vyriški aplankai bus nepriekaištinga įvaizdžio detalė. Viduje šio tipo aplankai turi vietą dokumentams, taip pat papildomas vietas smulkesniems daiktams, pavyzdžiui, vizitinėms kortelėms, rašikliams, telefonui, kone visi turi įmautėms skirtus žiedų mechanizmus, spaustukus dokumentams prisegti.
· Kai kurie odiniai aplankai gali būti ir kitų spalvų, pavyzdžiui, mėlyni, rudi. Tokio tipo aplankai tinka ir kompiuteriams.

Kokius aplankus rinktis?

Rinkdamiesi aplankus pirmiausia prioritetą teikite kokybei. Kitas aspektas – kam skirtas aplankas. Jei reikia aplanko kortelėms, rinkitės būtent tokį, jei dokumentams – dokumentų aplanką. Jei visada šalia norite turėti ne tik reikalingiausius dokumentus, bet ir vizitines korteles, rašiklį, tuomet prioritetą teikite universaliam, talpiam odiniam aplankui, kuriame ir dokumentai, ir smulkios kanceliarinės priemonės turės savo vietas.

Jei dažnai aplanką nešitės, patogus bus su rankena. Jei dokumentus reikia rūšiuoti, puikiu pasirinkimu bus vartomas aplankas su daugiau įmaučių.

Aplankai internetu

Jums reikalingas kokybiškas aplankas ar keli aplankai gera kaina? Domina vyriškas odinis ar plastikinis? Norite skubiau įsigyti, bet neturite laiko kelionėms po parduotuves? Tuomet negaiškite ir rinkitės mūsų el. parduotuvės pasiūlymų gausoje – įvertinkite savo poreikius ir tikrai rasite geriausiai juos atitinkantį variantą.

Pirkti internetu labai patogu ir leidžia efektyviai taupyti Jūsų laiką. Ir nebūkite abejingi mūsų nuolaidoms – tai puiki proga mokėti mažiau!

Kur įsigyti gerų aplankų?

Jei ieškote odinių ar plastikinių, skaidrių ar spalvotų aplankų dokumentams, darbui, kompiuteriui, tuomet atvykite pas mus – „Dolovijos“ parduotuvę rasite sostinėje, Ševčenkos gatvėje. Realiai apžiūrėsite visą asortimentą, o jei prireiks pagalbos, mūsų komanda pasirengusi padėti pasirinkti.