Guašas, akvarelė, dažai, lakai, teptukai 

Prekių kiekis: 123

Akvarelė, dažai, guašas yra puikios priemonės vaikams, norint suteikti jiems plačias saviraiškos, kūrybiškumo galimybes.

Guašas, akvarelė, dažai, lakai ir teptukai mūsų asortimente:

Kadangi šių priemonių spektras mūsų el. parduotuvėje labai platus, tai visą jų gausą suskirstėme į atskiras kategorijas.
· Teptukai. Šioje prekių kategorijoje rasite labai didelį teptukų pasirinkimą: skirti akvarelei, guašui, akriliniams dažams, darbui su klijais. Teptukai skirtingų dydžių, turintys siaurą, platų, ilgą arba poną kotelį, skirtingą kiekį šerelių. Teptukus pirkite pavienius arba jų rinkinius.
· Guašas. Kokio guašo reikia: žalio, mėlyno, juodo, balto, raudono ar kitos spalvos? O gal rinkinio, sudaryto iš 6, 8, 12 ar kito skaičiaus spalvų? Mūsų asortimente rinkitės tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius. Turime guašo, tinkančio piešti ne tik ant popieriaus, ar kartono, bet ir ant drobės, medžio ar kito paviršiaus.
· Akvarelė. Siūlome įvairių akvarelės rinkinių – puikus pasirinkimas mokiniams, darželinukams, dailės būrelius lankantiems vaikams. Galite pirkti rinkinius su teptukais arba pastaruosius įsigyti atskirai pagal konkrečius poreikius. Mūsų asortimento akvarelė garantuos švelnius potėpius, sodrias spalvas. Jei aktuali vaikiška akvarelė, galite įsigyti priemonių, pagamintų natūralių medžiagų pagrindu.
· Dekoratyviniai, akriliniai dažai. Rinkitės kvapo neturinčius, netoksiškus, vandens pagrindu pagamintus akrilinius dažus, užtikrinančius ilgaamžiškumą, atsparumą vandeniui, kokybę. Turime plačią spalvų paletę: žali, rožiniai, geltoni, juodi, žydri ir kitų spalvų. Taip pat šioje prekių grupėje Jūsų dėmesio laukia dekoratyviniai dažai, skirti piešti rankomis, aliejiniai dažai ir kt.
· Prijuostės, paletės ir indeliai. Čia rasite tapybai, piešimui skirtas papildomas priemones, palengvinančias darbą, suteikiančias daugiau patogumo.

Tapybai, piešimui skirtos priemonės internetu – greita, patogu ir gera kaina

Jei norite pirkti skubiai ir patogiai, pirkimas internetu paliks geriausią patirtį. Jums nereikės niekur važiuoti, palikti darbo vietos, kelti kojos iš namų, nes pirkti galite bet kuriuo patogiu metu iš Jums tinkamiausios vietos. Mūsų asortimentas prieinamas kad ir kur bebūtumėte!

Kur įsigyti geros akvarelės, guašo, dažų bei lako ir teptukų mokyklai?

Jei reikia naujo guašo, geros akvarelės, kokybiškų akrilinių dažų ar tiesiog prisireikė patikimo teptuko, užsukite į Ševčenkos gatvėje įsikūrusią „Dolovijos“ parduotuvę. Čia laukia ne tik piešimui, tapybai skirta produkcija, bet ir kitos mokyklinės prekės pradinukams ar vyresnių klasių mokiniams labai gera kaina.