Laminavimo aparatai 

Prekių kiekis: 5

Laminavimo aparatas reikalingas biurams, viešosioms įstaigoms, taip pat praverčia ir naudojami namuose. Turėdami kokybišką aparatą lengvai ir nepriekaištingai laminuosite dokumentus, sertifikatus, apdovanojimų raštus, nuotraukas, pažymėjimus ir kt.

Laminavimo aparatas: kokį rinktis?

Pirmiausia, identifikuokite ir įvertinkite savo poreikius: kaip dažnai laminuosite, kokiais kiekiais, ką laminuosite. Prioritetą teikite didesniam volo skersmeniui, kadangi mažesnė deformacijų, išsilenkimo rizika, užtikrinamas vienodas spaudimas.

Dar vienas laminavimo aparato ypatumas yra laminavimo būdas – gali būti laminuojama šaltuoju arba karštuoju būdu. Karštasis būtų geresnis pasirinkimas, o laminavimo aparatas, laminuojantis abiem būdais, būtų nepriekaištingas pirkinys.

Svarbus ir galimas maksimalus laminuojamo dokumento plotis.

Papildomo patogumo suteiks garsiniai signalai, energijos taupymo sistema, spartus įkaitimas ir kitos funkcijos

Laminavimo aparatai mūsų asortimente

· Turime laminavimo aparatų, patenkančių į platų kainų diapazoną, todėl tinkamą išsirinks visi.
· Dokumentų laminavimo aparatai, laminuojantys tik karštuoju arba karštuoju ir šaltuoju būdais.
· Mūsų laminavimo aparatai pasižymi sparčiu įkaitimu bei laminavimo proceso greitumu, todėl užtikrinamas puikus našumas.
· Visi mūsų popieriaus laminavimo aparatai yra kokybiški, patvarūs, ilgaamžiai, funkcionalūs, patogūs pernešti ir užtikrinantys geriausią naudojimosi jais patirtį.
· Koks reikalingas Jums: laminavimo aparatas A4, A3 ar kitokio formato popieriui? Mūsų pasiūloje rasite tinkamiausią.
· Pažangios technologijos, pavyzdžiui, HeatGuard, InstaHeat, Auto Shut Off, AutoSense ar kt., palengvins darbą su laminavimo aparatu ir suteiks daugiau patogumo bei galimybių.
· Yra volelių atlaisvinimo funkcija, padėsianti sparčiai išspręsti tokius nesklandumus kaip neteisingai įdėtas lapas ar užstrigęs dokumentas.

Laminavimo aparatai internetu

Dokumentų laminavimo aparatas internetu – patogu, greita ir labai naudinga. Jums nereikės keliauti į fizines parduotuves ir gaišti daug brangaus laiko, nes pirkti el. parduotuvėje galite Jums patogiu metu ir iš bet kurios vietos. Internetu įsigytas popieriaus laminavimo aparatas Jus pasieks operatyviai ir sklandžiai.


Kur įsigyti kokybiškų laminavimo aparatų?

Domina kokybiškas laminavimo aparatas patrauklia kaina? Siūlome rinktis „Dolovija“ asortimente. Kiekvienas čia esantis laminavimo aparatas yra funkcionalus, našus ir suteiksiantis plačias laminavimo galimybes. Galite pirkti ir internetu mūsų el. parduotuvėje.