Buities prekės 

Prekių kiekis: 36

Buitinės prekės yra reikalingos ne tik namuose, itin daug jų susinaudoja biuruose, mokyklose ir kitose įstaigose, siekiant užtikrinti higienos normų laikymąsi, švarą ir tvarką. Jei ir Jums reikalingos kokybiškos valymui skirtos, buitinės prekės, pasižvalgykite po mūsų asortimentą.

Renkamės buitines prekes

Jei Jums reikalingos buitinės prekės, pirmiausia nuspręskite, kur konkrečiai jos bus naudojamos: virtuvėje, biuro stalams valyti, WC patalpoje, kriauklėms prižiūrėti ar kt. Susiaurinę alternatyvų lauką prioritetą teikite patikimiems gamintojams – žinomas, vertinamas prekės ženklas paprastai pelnytai asocijuojasi su kokybe.

Įsigykite tik konkretiems paviršiams valyti skirtas valymo priemones. Pavyzdžiui, indams naudokite tik indų ploviklį, unitazui – WC valiklius, kalkių šalinimui pirkite jas efektyviai šalinančias valymo priemones. Tikslingas priemonių pasirinkimas leis pasiekti maksimalius rezultatus.

Buitinės prekės mūsų asortimente

Didelę buitinių prekių įvairovę suklasifikavome į kelias grupes:

· Oro gaivikliai. Čia rasite purškiamų oro gaiviklių pasirinkimą. Talpa – 300 ml. Turime itin plačią kvapų paletę: gaivūs, saldūs, ryškūs, vos juntami, egzotiški ir kt. Oro gaivikliai tinka įvairioms patalpoms.
· Buities valymo priemonės. Šioje prekių grupėje rinkitės puikiai plaunantį indų ploviklį, skystą muilą, WC valiklį bei kitas valymo priemones. 450 ml talpos indų ploviklio užteks ilgam – didesniam kiekiui indų išplauti reikės vos kelių lašų ploviklio – ekonomiško, efektyvaus ir puikiai šalinančio riebalus bei kitus nešvarumus. 300 ml talpos skystas muilas turi daviklį, todėl dozuoti labai paprasta. Mūsų asortimente rasite įvairių kvapų muilų, tad išsirinksite tą, kuris Jums labiausiai patiks. 700 ml talpos WC valiklis skirtas ir valyti, ir dezinfekuoti unitazus. Valiklis puikiai pašalina apnašas, kalkių nuosėdas ir rūdis, tobulai panaikina nemalonų kvapą. Šie valikliai bus labai geras ir ekonomiškas pasirinkimas mokyklai bei kitoms viešosioms įstaigoms, biurui, taip pat ir namams. Kitos valymo priemonės yra efektyvios valyti įvairius paviršius, kai reikia pašalinti purvą, nešvarumus, kalkes. Nuolatinis kokybiškų valymo priemonių naudojimas yra labai gera apsauga, siekiant išvengti nuosėdų ir kalkių susidarymo.
· Higieninės prekės. Šioje prekių kategorijoje yra tualetinis popierius, popieriniai rankšluosčiai, servetėlės ir kt. Turime skirtingų dydžių, tipų, sluoksnių skaičių. Pakuotėse yra skirtingas skaičius vienetų, todėl įvertinkite savo poreikius, ekonomiškumo kriterijų ir rasite praktišką sprendimą.
· Vienkartiniai indai, maišai. Tai – vienos populiariausių buitinių prekių. Šioje kategorijoje rinkitės šiukšlių maišus ir vienkartinius indelius. Šiukšlių maišų talpa gali būti įvairi: 20, 35, 60, 120, 160 l. pakuotėje esančių šiukšlių maišų skaičius taip pat skiriasi: 10, 15, 40, 50 vnt. Dar skiriasi ir šiukšlių maišų storis bei matmenys, tad kiekvienas išsirinks poreikius geriausiai atitinkančius. Asortimente esantys vienkartiniai indai yra balti, 16 cm skersmens ir 500 ml talpos. Pakuotėje – 100 vnt.
Visos mūsų pasiūloje esančios buitinės prekės atitinka aukštus kokybei keliamus reikalavimus, jos praktiškos, funkcionalios, patvarios ir atsparios. Tad jei vertinate puikią kokybę ir funkcionalumą, tai verta rinktis čia.

Mūsų buitinės prekės labai paklausios įvairioms įstaigoms – tiks mokyklai, darželiui, viešosioms įstaigoms, ofisui ir kt. Užtikrinkite maksimalią švarą ir higieną su kokybiškomis priemonėmis!


Buitinės prekės internetu

Jei buitines prekes norite įsigyti patogiai ir efektyviai taupant brangų savo laiką, tai pirkite internetu. Jums nereikės gaišti laiko kelionei į fizines pardavimo vietas, leisti laiko eismo spūstyse, derintis prie parduotuvių darbo laiko bei strateginės vietos, nes internetu pirkti galite būdami namuose, darbe, kavinėje, net atostogaudami kitoje šalyje. Pirkti internetu patogu dar ir todėl, kad galite visiškai savarankiškai ir nepriklausomai planuoti pirkimo laiką, t. y. pirkti galite anksti ryte, vėlai vakare po darbo, pietų pertraukos metu ar net naktį. Negana to, pirkimas el. parduotuvėje patogus dar ir todėl, jog galite filtruoti didelį asortimentą pagal aktualius kriterijus ir taip paiešką padaryti sparčią ir tikslingą.

Kur įsigyti gerų buitinių prekių nebrangiai?

Reikalingos kokybiškos buitinės chemijos prekės, šiukšlių maišai, popieriniai rankšluosčiai ar kt.? Svarstote, kur įsikūrusi gera buitinių prekių parduotuvė? Tuomet laukiame Jūsų „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje. Pasiūlysime labai platų asortimentą, geras kainas, galimybę mokėti dar pigiau, kai taikomos akcijos, ir pagalbą renkantis prekes.