Kreida 

Prekių kiekis: 5


Nors daugelis kreidą sieja su pamokomis mokykloje ar paskaitomis universitete, visgi jos panaudojimo galimybių yra kur kas daugiau. Kreida yra šaunus pasirinkimas vaikų lauko pramogoms ir kūrybiškumui, kreida naudojama būreliuose, kūrybiniuose užsiėmimuose, taip pat seminaruose, konferencijose ir kitur, kur informacija pateikiama lentoje rašant kreida.

Kokią kreidą rinktis?

Rinkdamiesi kreidą atsižvelkite į savo poreikius ir gaminių ypatumus. Jei reikalinga kreida mokyklai, rašyti ant lentos, tuomet bene geriausias pasirinkimas bus paprasta balta kreida – ji kokybiška, puikiai matosi juodame, rudame ar tamsiai žaliame fone (įprastai tokios spalvos lentos mokyklose), įsigijus didesnes kreidas jų užtenka ilgesniam laikui.

Baltos ar spalvotos? Baltos puikiai tiks mokymosi procesui, o spalvotos labai geras pasirinkimas kūrybai, žaidimams, lauko veikloms, piešti ant asfalto, šaligatvio.

Jei kreidą naudosite visada vienoje vietoje, pavyzdžiui, pamokoje, rašyti lentoje, tuomet galite pirkti didesnę pakuotę, didesnių matmenų kreideles. Tačiau jei kreidą dažnai nešitės, vešitės su savimi, t. y. transportuosite, patogiau bus kompaktiška pakuotė ar kibirėlis.

Kreida mūsų asortimente:

· Balta kreida ir spalvotos kreidelės – pasirinkite tai, kas Jums aktualiausia pagal poreikius.
· Kreida piešti lentoje, ant asfalto, takelių iš trinkelių.
· Balta paprasta kreida gali būti kvadratinė arba apvali. Rinkitės įpakavimą su 10, 50, 100 vienetų. Jei kreidos nereikia labai dažnai, geras pasirinkimas bus pakuotė su 10 kreidelių, bet jei rašysite, piešite daug ir dažnai, tuomet didesnio įpakavimo užteks ilgesniam laikui.
· Spalvotų kreidelių turime supakuotų patogioje dėžutėje arba kibirėlyje. Dėžutėje rasite 10 vienetų įvairių spalvų kreidelių mokyklinėms lentoms, piešti ant asfalto, šaligatvių ir pan. Kreidelės kibirėlyje bus puikus variantas vaikams – kreidelės saugiai uždarytos, nėra rizikos, kad išsibarstys, be to, labai patogu nešti, vežti ant dviračio ar pan. Kibirėlyje yra net 33 vienetai spalvotų kreidelių – labai geras pasirinkimas vaikų kūrybiškumui.

Kreida internetu – greita, patogu ir gera kaina

Jei reikalinga kreida mokyklai ar vaikų kūrybiniams užsiėmimas, o galbūt ir kitos mokyklinės prekės, bet neturite laiko jų paieškai, tai galimybė pirkti internetu bus tikras išsigelbėjimas! Rinkitės mūsų el. parduotuvėje tinkamiausias kreideles, apmokėkite operatyviai ir patogiai, o mes pasirūpinsime sklandžiu pirkinio pristatymu ir jau netrukus galėsite naujosiomis kreidelėmis piešti ant šaligatvio, rašyti ant lentos.

Kur įsigyti kokybiškos kreidos vaikams ir ne tik?

Jei reikalinga kokybiška kreida, spalvotos kreidelės rašymui ir piešimui, tai laukiame Jūsų „Dolovijos“ parduotuvėje Ševčenkos gatvėje, Vilniuje. Prekybos vietoje – puikus pasirinkimas gera kaina, kompetentingas personalas, malonus, dėmesingas aptarnavimas ir pagalba renkantis.