Plunksnakočiai 

Prekių kiekis: 151

Plunksnakotis yra rašymo priemonė, skirta rašyti rašalu arba tušu. Iš kitų rašymo priemonių jį išskiria metalinė plunksna. Plunksnakočiai populiarūs ir tarp suaugusių, ir tarp mokinių, ypač pradinukų. Ieškote kokybiškos rašymo priemonės? Pasižvalgykite, ką turime mes.

Kaip išsirinkti plunksnakotį?

Rinkoje yra plunksnakočiai kairiarankiams, dešiniarankiams ir universalūs, tad rinkdamiesi pirmiausi įvertinkite šį kriterijų.
Jei perkate rašymo priemonę ikimokyklinukui, pradinukui, prioritetą teikite plunksnakočiams, turintiems neslystančią ergonominę zoną toje vietoje, kurioje priemonę laiko pirštai – komfortas net ilgiau rašant garantuotas.
Vaikams pirkite spalvingus, žaismingus plunksnakočius – tai teigiamai veikia jų motyvaciją mokytis rašyti.
Ieškote plunksnakočio sau, o gal solidžiai dovanai? Prabangūs atrodys labai stilingai ir rafinuotai. Turime priemonių, kurių kaina siekia kelis šimtus ar net gerokai virš tūkstančio eurų. Tai bus tobula dovana artimam, taip pat bosui, ypatingam verslo partneriui.

Plunksnakočiai mūsų asortimente

· Turime labai platų plunksnakočių spektrą vaikams (darželinukams, ikimokyklinukams, pradinukams, vyresnių klasių mokiniams) ir suaugusiems.
· Plati spalvų ir kitų dizaino ypatumų įvairovę leis net išrankiausiems atrasti tai, kas sužavės, pelnys simpatijas.
· Universalūs, kairiarankiams ir dešiniarankiams skirti plunksnakočiai.
· Rinkitės plunksnakočius, kuriems tiks ilgos ir / arba trumpos kapsulės.
· Plunksnakočiai, turintys skirtingo storio plunksnas.
· Pigūs, vidutiniai, brangūs plunksnakočiai – kiekvienas išsirinks pagal savo poreikius, reikalavimus ir finansines galimybes.
· Plunksnakočiai pagaminti iš patvarių, kokybiškų ir ilgaamžių medžiagų, kurios savo gerąsias savybes perdavė ir galutiniam produktui.

Plunksnakočiai internetu

Reikia plunksnakočio ar net kelių, bet visiškai nerandate laiko jų paieškai pardavimo vietose? Ne bėda – rinkitės mūsų el. parduotuvės asortimente, apmokėkite už prekes ir jau netrukus galėsite sėkmingai naudotis naujuoju pirkiniu. Plunksnakočiai internetu – paprasta ir operatyvu.

Kur įsigyti kokybiškų plunksnakočių vaikams ir suaugusiems?

Ieškantys pirkti geriausio plunksnakočio kviečiami apsilankyti „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Siūlome labai didelį plunksnakočių pasirinkimą patrauklia kaina, galimybę už aukštą kokybę mokėti pigiau, malonų ir dėmesingą aptarnavimą bei profesionalią pagalbą renkantis. Atsakysime į iškilusius klausimus, jei nežinote, kokie plunksnakočiai tinkamiausi Jums. Mūsų asortimente taip pat yra ir kitos rašymo priemonės, mokyklinės prekės.