Galanterija 

Prekių kiekis: 54

Galanterija apima rankines, pinigines, aplankus dokumentams, kuprines, lagaminus ir pan. Reikia naujos kuprinės, rankinės ar piniginės? O galbūt planuojat kelionę ir praverstų naujutėlaitis lagaminas? O gal dokumentams reikia kokybiško, stilingo aplanko? Mūsų galanterijos prekių kategorijoje rinksitės iš labai plataus asortimente. Atvykite į parduotuvę Vilniuje arba mėgaukitės pirkimo internetu privalumais!

Galanterija mūsų asortimente

Šioje kategorijoje yra tokios prekės:

· Rankinės ir kosmetinės. Rinkitės stilingas, solidžias rankines, taip pat šioje prekių grupėje rasite ir rankinėms skirtą laikiklį.
· Dėklai ir aplankai. Vizitinių kortelių, nuolaidų kortelių dėklai, kokybiški, odiniai aplankai dokumentams, kompiuteriui ar kita. Aplankai ir dėklai atrodo labai stilingai, jie patvarūs ir reprezentatyvūs.
· Piniginės. Skirtingų formų, dydžių, spalvų piniginės, dėklai ant juosmens – rinkitės tai, kas idealiai atitiks Jūsų poreikius. Turime piniginių, supakuotų stilingose, elegantiškose medinėse, kartoninėse dėžutėse – tai bus įstabi dovana.
· Vizitinių kortelių dėklai. Gražūs, kokybiški vizitinių kortelių dėklai – solidus įvaizdžio akcentas.
· Kuprinės, rankinės ir lagaminai. Rinkitės iš plataus Wenger lagaminų, kuprinių ir rankinių asortimento. Visi gaminiai pasižymi kokybe, puikia išvaizda, šauniu kainos ir kokybės santykiu, taip pat patvarumu. Dizainų įvairovė leis atrasti tai, kas geriausiai tiks Jums.
Visos šioje prekių kategorijoje esančios prekės būtų solidi ir praktiška verslo dovana.

Galanterija internetu

Jei prireikė naujo lagamino ar dėklo dokumentams, naujos piniginės ar rankinės, jei norite savo įvaizdį papildyti stilingu vizitinių kortelių dėklu patrauklia kaina, bet neturite laiko šių daiktų paieškoms, siūlome pirkti internetu. Tai labai patogu, paprasta ir greita. Mūsų el. parduotuvėje išsirinkite dominančius gaminius, o mes pasirūpinsime sklandžiu ir operatyviu jų pristatymu. Tiesa, verta pasinaudoti proga, kai vyksta išpardavimas – galanterijos prekės su akcija yra puiki galimybė sutaupyti.

Kur įsigyti kokybiškų galanterijos prekių?

Ieškote naujų galanterijos prekių konkurencinga kaina? Tuomet negaiškite laiko ir užsukite pas mus – „Dolovijos“ parduotuvę rasite Ševčenkos gatvėje, Vilniuje. Strateginiu požiūriu esame įsikūrę labai patogioje vietoje. Čia apžiūrėsite visą galanterijos prekių asortimentą, mėgausitės dėmesingu, profesionaliu aptarnavimu. Jei reikės pagalbos renkantis, patarsime ir padėsime apsispręsti.

Mūsų asortimente ne tik galanterija, papuošalai, bet ir visi raštinės reikmenys.