Origami popierius 

Prekių kiekis: 16

Tikriausiai esate kur nors matę iš popieriaus išlankstytas gulbes, įmantrias dekoracijas ir pan.? Tai štai – čia ir yra origami, japoniškas popieriaus lankstymo menas. Įdomu tai, kad pasakiški meno kūriniai iš popieriaus gaunami jį lankstant, tačiau nenaudojant nei klijų, nei žirklių. Bet tam, kad rezultatas džiugintų, o pats procesas būtų sklandus, reikalingas specialiai origami menui skirtas popierius. Tokio įsigyti galite mūsų asortimente – rinksitės iš didelės įvairovės.

Origami popierius mūsų asortimente

  • Turime labai platų pasirinkimą pagal spalvas ir raštus: raudonas, baltas, mėlynas, žalias, geltonas, oranžinis, violetinis ir daugelio kitų spalvų origami popierius. Neabejotinai Jus sužavės ne tik spalvų gausa, bet ir įvairus marginimas, pavyzdžiui, žaismingi taškučiai, klasika alsuojantys langeliai, linijos, romantika ir jaukumu spinduliuojančios gėlytės ir kiti raštai. Turime origami popieriaus su japoniškais motyvais.
  • Pakuotėje rasite net 50 origami popieriaus lapelių!
  • Mūsų asortimente yra ir origami popieriaus, skirto būtent vaikų darbeliams! Vaikišką popierių margina patys įvairiausi žavingi motyvai, pavyzdžiui, inkariukai, bangelės, karūnėlės, burbuliukai, krabai ir kt.
  • Popierių galite rinktis pagal dominuojančią marginančių motyvų spalvą, pavyzdžiui, rudi, rožiniai, žali ar kt.
  • Kiekvienas turite progą pasirinkti didesnį arba mažesnį popierių – turime 10x10, 15x15, 20x20 cm matmenų.
  • Mūsų pasiūloje esantis origami popierius yra kokybiškas ir užtikrina sklandų, lengvą darbą su juo bei patrauklius rezultatus.

Geras origami popierius internetu

Mėgstate komfortą? Tuomet Jums tikrai patiks pirkti internetu. Rinkitės mūsų asortimente nė neišeidami iš namų! Tai labai patogu, mat galite visiškai savarankiškai planuoti savo laiką ir pirkti tada, kada jis tinkamiausias būtent Jums.

Kur įsigyti origami popieriaus?

Jei svarstote, kur pirkti kokybišką origami popierių gera kaina, siūlome užsukti į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Čia galėsite realiai apžiūrėti asortimentą, jei reikia, patarsime, ką geriau rinktis. Mūsų parduotuvėje rasite ir kitokio popieriaus, padėsiančio kurti originalius popierinius meno kūrinius.


Kiek kainuoja origami popierius? Mūsų parduotuvėje kainos tikrai maloniai nustebins. 50 lapelių pakuotės kaina startuoja vos nuo trijų eurų!