Flomasteriai 

Prekių kiekis: 57

Flomasteriai vaikams

Flomasteriai - puiki priemonė visiems, norintiems gyvenimą ar laisvalaikį praturtinti spalvomis. Šie universalūs žymekliai pasižymi neįtikėtina spalvų įvairove ir gali būti įvairių storių, todėl puikiai tinka visiems - nuo profesionalių meno projektų iki pradinukams skirtų užduočių mokykloje ar darželinukų.

Mūsų internetinėje parduotuvėje siūlome platų įvairių rūšių flomasterių pasirinkimą. Čia yra akriliniai, purškiami, plaukiojantys, blizgantys ir specialiai piešti ant stiklo ar kitų paviršių skirti flomasteriai bei jų rinkiniai. Kiekvieno tipo priemonė pasižymi unikaliais privalumais, todėl galite rasti tobulą rinkinį pagal savo poreikius.

Didžiuojamės galėdami pasiūlyti tik aukščiausios kokybės flomasterius iš geriausių prekės ženklų. Mūsų asortimentas kruopščiai atrenkamas siekiant užtikrinti, kad kiekvienas mūsų siūlomas gaminys atitiktų aukštus kokybės ir ilgaamžiškumo standartus, tad su juo piešti ar spalvinti bus galima ilgai bei smagiai.

Naudodamiesi paprasta mūsų internetine užsakymo sistema galite greitai ir lengvai rasti savo poreikius atitinkančius flomasterius ir užsisakyti juos tiesiai į namus. Turime įsipareigojimą užtikrinti klientų pasitenkinimą, todėl galite drąsiai apsipirkti, nes kilus klausimams ar abejonėms – visada atsakysime bei rekomenduosime

Tad kam laukti? Apsipirkite jau šiandien ir įneškite į savo ar vaikų laisvalaikį daugiau spalvų!

Flomasterių tipai ir rūšys

Flomasteriai yra labai naudingi tiek moksleiviams, tiek studentams ar net profesionalams, specialistams. Jais galite paryškinti svarbią informaciją ir geriau organizuoti užrašus, o moksleiviams praverčia spalvinant piešinius ar atliekant pratybų užduotis.

Tačiau ar žinote, kad yra bent kelių tipų flomasteriai? Apžvelkime, kokie yra flomasteriai (markeriai) ir koks flomasteris labiausiai galėtų tikti jums.

Teptukinis flomasteris

Teptukiniai flomasteriai turi lankstų, panašų į teptuko antgalį, o ne tradicinį šratinukams būdingos formos antgalį. Šie žymekliai populiarūs ir tarp moksleivių, ir tarp dailininkų, dizainerių, nes leidžia geriau kontroliuoti trajektorijas, linijas ar net šiek tiek pamaišyti spalvas

Vieni iš populiariausių teptukinių flomasterių yra su vandens pagrindo rašalu (vandeniniai flomasteriai). Flomasteriai vandens pagrindu yra populiarus pasirinkimas, nes su jų rašalu lengva dirbti ir jį galima skiesti vandeniu, kad būtų galima sukurti įvairius efektus. Rašalas greitai džiūsta, o tai puikiai tinka menininkams, kurie nori dirbti su savo kūriniais nelaukdami. Tai pritaikyti gali ir dailės būreliai, dailės pamokas lankantys moksleiviai. Pas mus daugiausiai rasite Stabilo, vokiškus teptukinius flomasterius. Tai yra itin kokybiški, kone profesionalūs flomasteriai, tenkinantys įvairių naudotojų poreikius.

Kadangi juose naudojami vandens pagrindo rašalai, juos bus nesunku valyti. Tereikia šiek tiek vandens ir šluostės, kad nuvalytumėte rašalą nuo paviršių.

Naudojant teptukinius žymeklius su vandens pagrindo rašalu, svarbu naudoti tinkamos rūšies popierių. Geriausiai tinka akvarelinis arba storas, tankesnis popierius, nes jis gali išlaikyti vandenį, esantį rašale, tad kūrinys nenubėga, neišsilieja.

Kvepiantys flomasteriai

Kvepiantys flomasteriai yra labai populiarūs tarp vaikų, kadangi piešimo patirtį padaro daug smagesne. Jie leidžia pridėti kūrybiškumo ir asmeniškumo savo meno kūriniams ar užrašams. Tokie flomasteriai paprastai turi veltinio galiuką, kuris leidžia brėžti lygias ir tikslias linijas, ir yra praturtinti maloniais aromatais, todėl jų naudojimas yra ir smagi patirtis. Kvapai gali būti įvairūs - nuo vaisių iki gėlių ar, pavyzdžiui, nuo kramtomosios gumos iki picos.

Kvepiančius flomasterius ypač mėgsta vaikai, kuriems patinka ryškios spalvos ir naujos patirtys. Juos galima naudoti norint suteikti kūrybiškumo mokykliniams projektams arba tiesiog paskatinti pildyti užrašus, atlikti pratybas.

Geri, kvepiantys flomasteriai yra smagus ir unikalus bet kurios meno ar rašymo reikmenų kolekcijos papildymas. Ryškios spalvos ir malonūs kvapai neabejotinai išspaus šypseną kiekvieną kartą, kai juos naudosite.

Flomasteriai storu galu

Stori flomasteriaipuikus pasirinkimas kuriantiems drąsius ir išraiškingus piešinius arba norintiems padaryti taip, kad užrašai atrodytų kuo nuostabiau. Tokie flomasteriai turi didelį, storą veltinio antgalį, su kuriuo pavyks greitai užtepti didelį plotą ir brėžti stambiais potėpiais.

Flomasteriai su storu galu paprastai būna įvairių ryškių spalvų, todėl jie puikiai tinka kurti akį traukiančius piešinius arba pridėti spalvų prie užrašų. Juos galima naudoti įvairiems tikslams, įskaitant dailės pamokas ar užsiėmimus, kontūravimą ar didelių plotų spalvinimą. Jie puikiai tinka plakatams, ženklams ir kitiems didelės apimties projektams kurti. Tačiau, jeigu norisi smulkmeniškai užpildyti linijas ar tiksliai atlikti darbą, geriau tinka sharpie flomasteriai arba smulkesnį antgalį turintys.

Flomasterių rinkiniai

Flomasterių rinkiniai - puikus būdas pradėti vaiko pažintį su daile, spalvinimu ir piešimu. Rinkiniuose įprastai gali būti nuo 4 iki net 60 spalvų flomasterių, todėl galėsite rinktis iš daugybės variantų.

Šie rinkiniai puikiai tinka ir vos piešti pradėjusiems, ir jau kiek paūgėjusiems vaikams. Flomasterių rinkinys suteikia puikią galimybę eksperimentuoti su įvairiais spalvų deriniais ir technikomis, o spalvų įvairovė reiškia, kad kiekvienas vaikas galės išreikšti save, o kūrėjas – realizuoti savo lūkesčius.

Nesvarbu, ar ieškote drąsių ir ryškių spalvų, ar subtilesnių atspalvių, flomasterių rinkiniai gali patenkinti poreikius. O dėl patogumo turėti visą spalvų rinkinį po ranka, jums nereikės jaudintis, kad greitai baigsis rašalas.

Kai kuriuose rinkiniuose yra ne tik flomasteriai vaikams, tačiau ir priedai, kaip kad spalvinimo rinkiniai.

Kiti flomasterių tipai

Be abejonės yra ir kitų flomasterių tipų, apie kuriuos verta žinoti ir/ar galima rasti elektroninėje parduotuvėje Kanceliarinesprekes.lt.

Dvipusiai markeriai – flomasteriai

·   Paprastai dvipusiai flomasteriai abiejuose galuose turi rašantį antgalį, tačiau skiriasi jų storiai.

Akvareliniai flomasteriai

·   Tokie flomasteriai sukuria panašius piešinius, kaip liejant akvarele;

·   Juos galima maišyti su vandeniu.

Lengvai išplaunami flomasteriai

·   Nusiplaunantys flomasteriai idealiai tinka mažiems vaikams;

·   Nereikia daug pastangų norint išplauti juos iš audinio.

Pučiami flomasteriai

·   Ant paviršiaus leidžia padengti unikalią, tekstūruotą liniją.

Plaukiojantys flomasteriai - markeriai

·   Tokie markeriai – flomasteriai įprastai tinka darbui ant slidžių paviršių, kaip stiklo

Blizgantys flomasteriai

·   Prideda kiekvienam kūriniui išskirtinumo;

·   Ant paviršiaus nusėda ne tik spalva, tačiau ir blizgučiai.

Įvairiems paviršiams tinkantys flomasteriai

·   Jūs galite rasti specializuotų šio tipo prekių, kurios tinka konkrečioms medžiagoms ar paviršiams:

o   Tekstiliniai flomasteriai;

o   Flomasteriai skirti piešti ant kitokio audinio;

o   Jau minėti flomasteriai piešimui ant stiklo;

o   Daug kitų.

Flomasteriai pigiau

Perkant flomasterius iš Kanceliarinesprekes.lt jums nereikės pernelyg daug išlaidauti, kad įsigytumėte kokybiškų flomasterių ar jų rinkinius. Siūlome platų asortimentą tikrai patraukliomis kainomis. Be to, galite lengvai rūšiuoti mūsų asortimentą pagal kainą, tad rasti prekes, telpančias biudžeto rėmuose arba siūlančias geriausią kainos ir kokybės santykį bus tikrai nesunku.

Domina flomasteriai su akcija? Turime gerų žinių. Dažnai taikome nuolaidas flomasteriams, todėl dar lengviau įsigyti reikiamų spalvų prieš mokslo metus ar kai senasis rinkinys jau pasibaigė. Visi išpardavime dalyvaujantys flomasteriai bus aiškiai pažymėti mūsų gaminių kataloge, todėl galėsite greitai ir lengvai nustatyti geriausius pasiūlymus.

Taigi, nesvarbu, ar ieškote kažko savo moksleiviui pagal ribotą biudžetą, ar meno užsiėmimams, bei vertinate gerą deal‘ą, Kanceliarinesprekes.lt yra puiki vieta pirkti flomasterius už mažesnę kainą.

Flomasteriai vaikams internetu

Kanceliarinesprekes.lt galima rasti daug įvairių pasirinkimų. Pelikan, Stabilo, Alpino – tai tik dalis prekių, kurias siūlome. Mūsų flomasterių ir kitų kanceliarinių priemonių asortimentas nuolat atnaujinamas, todėl visada rasite naujausią ir geriausią, ką galime pasiūlyti.

Pirkėjai internetu gali rinktis patogų užsakymų atsiėmimą mūsų parduotuvėje Dolovija Vilniuje arba pristatymą per kurjerius visoje Lietuvoje. Dar niekada nebuvo taip patogu įsigyti reikiamas kanceliarines prekes bei tokius reikmenis, kaip flomasteriai vaikams, flomasteriai tekstilei ar flomasterių rinkiniai, net neišėjus iš namų ar nepakilus iš lovos.