Flomasteriai 

Prekių kiekis: 38

Nors flomasteriai paprastai asocijuojasi su mokiniais ir mokymosi procesu, bet šios kanceliarinės priemonės dažnai praverčia ir biuruose, viešosiose įstaigose, taip pat flomasteriai neabejotinai yra ir kiekvienuose namuose, kur auga mažieji menininkai. Flomasterių spektras labai platus: įprasti, purškiami, vandeniniai, 3D, tekstiliniai, vandeniu nuplaunami ir kt. Tad jei norite įsigyti kokybiškų flomasterių, pasižvalgykite po mūsų asortimentą ir išsirinkite tuos, kurie atitinka Jūsų poreikius. Siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį kiekvienam!

Flomasteriai mūsų asortimente

· Platų flomasterių asortimentą galima sugrupuoti į grupes pagal spalvų skaičių – siūlome 5, 6, 8, 10, 12, 18, 24, 30 spalvų flomasterius.
· Flomasteriai gali būti vienpusiai, dvipusiai, kai abiejose pusėse yra ta pati spalva, arba dvispalviai, kai spalvos skiriasi.
· Mūsų pasiūlymų gausoje rasite ne tik įprastus piešti, spalvinti skirtus flomasterius, bet ir tokius, kurie padės idėjas įgyvendinti kūrybiškai bei suteiks dar daugiau galimybių – tam puikiai tiks purškiami, pučiami flomasteriai, akvareliniai flomasteriai, taip pat flomasteriai-antspaudai.
· Turime flomasterių ne tik žavinčių įstabiomis spalvomis, bet ir kvepiančių! Pastarieji ypač mėgiami mažųjų dailininkų.
· Drąsiai rinkitės mūsų flomasterius net patiems mažiausiems – netoksiška rašalo sudėtis užtikrina saugų naudojimą, todėl tiks vaikams nuo 1 metų.
· Flomasteriai gali būti ploni ir stori – pasirinkite, kurie tinkamesni Jums. Stori puikiai tinka spalvinti didesnėms figūroms, pažymėti tekstui, jie yra labai populiarus pasirinkimas mažesniems vaikams.
· Turime flomasterių, kurie lengvai nusiplauna nuo audinių, – tokie bus tobulas pasirinkimas vaikams.
· Mūsų pasiūlymų gausoje yra ir specialūs flomasteriai tekstilei – dekoruokite įvairius tekstilinius gaminius!
· Vandens pagrindu pagaminti flomasteriai bus saugūs naudoti.

Flomasteriai internetu

Domina kokybiški, profesionalūs flomasteriai gera kaina? Rinkitės mūsų el. parduotuvėje ir mėgaukitės puikiu kainos ir kokybės santykiu. Flomasteriai internetu – labai patogu ir paprasta, o mes pasirūpinsime, kad užsakymas Jus pasiektų operatyviai ir sėkmingai.


Kur įsigyti kokybiškų flomasterių?

Jei reikalingi geri, patvarūs flomasteriai, laukiame Jūsų „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje. Siūlome puikų pasirinkimą, dėmesingą aptarnavimą, geras kainas. Jei negalite atvykti į parduotuvę, rinkitės mūsų prekes internetu.