Sąsiuviniai, aplankalai 

Prekių kiekis: 283

Kokius sąsiuvinius rinktis?

Jei sąsiuvinius perkate mokyklai, tuomet vienas esminių pasirinkimo kriterijų yra klasė, kurioje vaikas mokosi, nes pradinukams ir vyresnių klasių mokiniams orientuoti sąsiuviniai skiriasi. 1 klasei skirti mokykliniai sąsiuviniai turi kitokias linijas nei sąsiuviniai kitų klasių mokiniams, taip pat didesnius nei įprasti langelius. Sąsiuviniai 2 klasei taip pat turi specialias linijas, o jau skirti 3 klasei yra tokie, kurie tinka ir vyresnėse klasėse.
Sąsiuviniai linijomis ar langeliais? Nesusipainiokite rinkdamiesi, ypač jei perkate internetu.
Stori ar ploni sąsiuviniai? Pradinukams paprastai mokytojai rekomenduoja rinktis plonesnius sąsiuvinius, nes jie lengvesni, o vyresnių klasių mokiniams tikslinga naudoti storesnius, nes rašoma kur kas daugiau.
Žodynams rekomenduojama įsigyti specialiai žodynėliams skirtus sąsiuvinius – nereikės braižyti skilčių, bus kur kas patogiau, o ir sąsiuvinis atrodys tvarkingiau.
Prioritetą teikite storesnio popieriaus, kokybiškiems sąsiuviniams. Ypač tai naudinga kalbant apie pradinukus, kurie rašo su rašaliniais parkeriais, dar tik mokosi rašto paslapčių, plunksnakočius labai spaudžia ir pan. Storesnis popierius leis išvengti rašalo liejimosi, skylių, įplėšimų ir pan.

Sąsiuviniai ir aplankalai mūsų asortimente

Kadangi sąsiuvinių ir aplankalų spektras labai platus – jų turime kone porą šimtų, tai sugrupavome asortimentą į kelias kategorijas: 1 ir 2 klasei skirti sąsiuviniai bei žodynėliai, platūs sąsiuviniai, A4, A5 ir B5 formatų sąsiuviniai, sąsiuviniai su spirale bei aplankalai.
· Sąsiuviniai 1 ir 2 klasei, žodynėliai. Šioje prekių grupėje yra specialias linijas ir langelius turintys sąsiuviniai 1 ir 2 klasių mokiniams. Visi sąsiuviniai turi po 12 lapų bei yra iš kokybiško, patvaraus popieriaus. Rinkitės sąsiuvinius linijomis bei langeliais, šioje prekių grupėje rasite ir mokyklinius žodynėlius.
· Platūs sąsiuviniai. Pastarieji puikiai tiks mokyklai, užrašams, dienoraščiui ir pan. Šios kategorijos sąsiuviniai išsiskiria ne tik forma, bet ir spalvingu, dailiu dizainu. Daugelis šio tipo sąsiuvinių turi laminuotus viršelius ir aukštos kokybės popierių viduje. Rinkitės 12, 32, 48 lapų ar kt.
· Sąsiuviniai A4, A5, B5 formatų. Šios grupės sąsiuviniai išsiskiria žaismingais, spalvotais, originaliais, stilingais viršeliais. Plati spalvų ir iliustracijų gama leis kiekvienam išsirinkti tokį, kuris labiausiai sužavės. Rinkitės linijomis arba langeliais, mergaitėms ar berniukams, žaismingus arba solidžius sąsiuvinius.
· Sąsiuviniai su spirale puikiai tiks vaikams mokyklai, užrašams. Jie itin pasiteisina tada, kai reikia išplėšti vieną kitą lapą, nes sąsiuviniui tai jokios žalos nedaro. 60, 100, 140, 180 lapų ar kt. Aukštos kokybės popierius, pakietinti dailūs viršeliai.
· Aplankalai. Rinkitės įprastus skaidrius aplankalus, lipnius arba turinčius reguliuojamus spalvotus kraštelius

Sąsiuviniai internetu – greita, patogu ir gera kaina

Domina sąsiuviniai bei aplankalai mokyklai? Svarstote, kaip įsigyti kokybiškus ir negaištant daug laiko? Pirkite internetu – tai labai patogu, operatyvu ir paprasta. Mūsų el. parduotuvėje rinkitės iš plataus asortimento ir pirkite sąsiuvinius neišeidami iš namų.

Kur įsigyti gerų sąsiuvinių ir kokybiškų aplankalų mokiniams?

Kokybiškų sąsiuvinių ir aplankalų vaikams ir ne tik įsigyti galite „Dolovijos“ parduotuvėje. Mus rasite Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Atvykite, apžiūrėkite platų asortimentą ir išsirinkite tai, kas geriausiai atitiks poreikius. Jei reikia, patarsime ir padėsime išsirinkti.