Įrišimo aparatai 

Yra viena prekė

Dokumentų įrišimas – kone kiekvieno biuro, mokyklos ar kitos viešosios įstaigos kasdienybė. Jei norite šį darbą atlikti su funkcionaliu aparatu, rinkitės mūsų asortimente.

Įrišimo aparatas: kokį rinktis?

Kokį įrišimo aparatą rinktis priklauso nuo kelių aspektų. Pirmiausia, įvertinkite, kokie yra Jūsų dokumentų įrišimo įpročiai, t. y. kiek maždaug dokumentų ir kokio storio įrišite, pavyzdžiui, per mėnesį. Tai padės apsispręsti, kokio galingumo įrišimo aparatas Jums tinkamiausias. Keliems lapams skyles išmušti aparatas gali vienu metu? Tai suponuos Jūsų darbo šiuo aparatu greitį.
Kokiomis spiralėmis rišti? Tai leis susiaurinti paieškos lauką ir nuspręsti, ar Jums aktualus įrišimo aparatas metalinėmis spiralėmis ar domina įrišimo aparatai plastikinėmis spiralėmis. Įrišimas plastikine spirale yra bene populiariausias variantas, tad šio tipo aparatai labai paklausūs.

Įrišimo aparatai mūsų asortimente

· Mūsų dokumentų įrišimo aparatai tinka ir mažiems biurams ir ten, kur reikalingas didesnis našumas. Pagal savo poreikius išsirinksite tinkamiausią variantą.
· Perforuojamo pluošto storis – iki 12, 20 A4 formato lapų (80g/m2).
· Įrišami dokumentai – iki 120, 150, 300 lapų.
· Maksimalus spiralės skersmuo – 16, 19, 38 mm.
· Nesudėtingas lapų centravimas.
· Įrišimo aparatai ergonomiški, funkcionalūs ir labai patogūs naudoti – nepavargsite net ilgiau prie jo dirbdami.
· Vertikali perforavimo sistema suteikia progą vienu metu perforuoti lapus ir dėti juos į spiralę – greitesnis darbo procesas.
· Mūsų asortimente esantys įrišimo aparatai nereikalauja sudėtingos, specifinės priežiūros – juos prižiūrėsite nesunkiai, nereikės tam skirti daug laiko.
· Automatiškai atsidarantys stalčiaus kraštai praverčia aparatui persipildžius.
· Specialus stalčius spiralėms laikyti.
· Dokumentų storio matavimo ir tinkamos spiralės parinkimo sistema maksimaliai lengvina darbo šiuo aparatu procesą ir leidžia pasiekti geriausių rezultatų.
· Visi mūsų įrišimo aparatai turi ilgą rankeną, gerokai palengvinančią darbą – nereikės naudoti daug jėgos. Turime ir aparatą su dvipuse rankena.
· Skirtingas aparatų dydis leis išsirinkti tinkamiausią Jums. Koks įrišimo aparatas aktualus: kompaktiškas, telpantis į stalčių, ar didesnis?
· Patvaraus ir kokybiško plastiko korpusas užtikrina atsparumą, stabilumą bei ilgaamžiškumą.
· Pulsar+ 300 – itin didelė ir patogi rankena, maksimaliai palengvinanti perforavimo procesą, iki minimumo sumažinanti jėgos poreikį net ir perforuojant labai didelį kiekį dokumentų.

Įrišimo aparatai internetu

Jei biurui skubiai reikalingi įrišimo aparatai, efektyviai taupykite savo laiką ir pasinaudokite pirkimo virtualioje erdvėje galimybe. Įrišimo aparatai internetu mūsų el. parduotuvėje – puikus pasirinkimas, patogus pirkimo procesas ir sklandus pirkinio pristatymas. Pirkti internetu galite iš bet kurios vietos, bet kuriuo Jums patogiu metu. Negana to, pirkti internetu dažnai yra pigiau.

Kur įsigyti kokybišką įrišimo aparatą?

Jei domina kokybiški dokumentų įrišimo aparatai konkurencinga kaina, užsukite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje. Apžiūrėsite asortimentą, o mes patarsime ir padėsime išsirinkti Jūsų poreikius atitinkantį aparatą. Jei gyvenate ar dirbate ne Vilniuje, patogiai galite pirkti mūsų el. parduotuvėje, o mes pasirūpinsime pirkinio pristatymu.