Magnetinės lentos 

Prekių kiekis: 4

Magnetinės lentos tinka mokykloms, darželiams, tačiau populiariausios jos biuruose, viešosios ar kitos paskirties įstaigose, seminaruose, kalbų ar kituose kursuose, mokymuose ir kt. Tai tobula vieta rašyti ir taip perteikti informaciją auditorijai, taip pat ant šios lentos magnetukais galima pritvirtinti vaizdinę informaciją. Jei ir Jums reikalinga magnetinė lenta, nedvejokite ir negaiškite laiko paieškoms – atvykite į „Doloviją“ arba rinkitės magnetinę lentą mūsų asortimente el. parduotuvėje. Garantuojame aukštą kokybę, patikimumą ir dėmesingą aptarnavimą.

Kokią magnetinę lentą rinktis?

Rinkdamiesi magnetinę lentą pirmiausia nuspręskite, koks dydis Jums reikalingas. Rinkitės atsižvelgdami į tai, kiek turite vietos lentai pakabinti, ką lentoje norėsite atvaizduoti, kokio dydžio bus Jūsų auditorija, kaip toli nuo lentos bus nutolę Jūsų klausytojai. Dydį pasirinkti padės ir lentos paskirtis – ar ji bus skirta oficialiems renginiams, pamokoms, ar bus kaip piešimo lenta vaikams.
Kitas aspektas – kokybė. Prioritetą teikite tik kokybiškoms, patikimoms ir geromis medžiagomis dengtoms magnetinėms lentoms. Tai padės užtikrinti jų patvarumą, ilgaamžiškumą ir sėkmingą eksploatavimą.
Papildomo patogumo suteiks speciali lentynėlė, skirta rašikliams ar magnetukams – taip jie nepasimes ir visuomet bus šalia, kai prireiks rašyti lentoje ar prisegti norimą informaciją.

Magnetinės lentos mūsų asortimente

· Mūsų pasiūloje esančios magnetinės lentos yra baltos spalvos, lakuotu paviršiumi, per kurį tobulai slysta specialūs rašikliai, nebraižydami ir kitaip nepažeisdami lentos. Taip pat prie lentos paviršiaus puikiai limpa magnetukai.
· Lentos turi aliumininius rėmus – patvarius, kokybiškus, atsparius mechaniniam ir išorės poveikiui, todėl išlaikančius reprezentatyvią išvaizdą ilgalaikėje perspektyvoje.
· Siūlome magnetinių lentų dydžių pasirinkimą: 600x450, 600x900, 1 200x900, 1 500x1 000, 2 000x1 000, 1 800x1 200 mm ar kt. Tad įvertinkite savo poreikius ir neabejokite, jog mūsų pasiūlymų spektre atrasite tai, kas juos atitiks geriausiai.
· Visos magnetinės lentos mūsų asortimente yra aukštos kokybės, patikimos ir suteikiančios geriausią naudojimosi jomis patirtį.
· Lentos kabinamos ant sienos – tai padarysite paprastai ir greitai.
· Visos lentos stilingos ir estetiškos – nenaudojama balta pakabinama lenta negadins patalpos vaizdo, atrodys harmoningai ir gražiai.

Kiek kainuoja magnetinės lentos?

Magnetinių lentų kaina skiriasi – ji priklauso nuo lentos dydžio. Jei norite ją įsigyti pigiau, rinkitės mažiausių matmenų – jų kaina startuoja nuo kiek daugiau kaip dviejų dešimčių eurų. Kvadrato plotą viršijančių magnetinių lentų kainos prasideda nuo septynių dešimčių eurų. O didžiausios rašymo lentos mūsų asortimente kainuoja beveik du šimtus eurų. Tiesa, tikslinga paminėti, jog tai – ilgalaikė investicija.

Magnetinės lentos internetu

Reikalinga magnetinė piešimo lenta vaikams, o gal didesnė rašomoji darbui biure, konferencijai, seminarams ar kt.? Svarstote, kaip pirkti pigiau, patogiai ir taupant savo laiką? Tokiu atveju siūlome pasinaudoti pirkimo internetu privalumais. Būsite nepriklausomi nuo vietos ir laiko, pirksite Jums patogiausiu metu.
Internetu užsakytas prekes pristatome operatyviai, sklandžiai. Pirkinys Jus pasieks nurodytu adresu: namuose, darbe ar kitur.

Kur įsigyti gerų magnetinių lentų?

Reikia magnetinės lentos? Ieškote tik patikimos, kokybiškos ir už gerą kainą? Tuomet laukiame Jūsų „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje, labai patogioje strateginėje vietoje – Ševčenkos gatvėje. Pasiūlysime labai platų ne tik magnetinių lentų, bet ir kitų kanceliarinių priemonių asortimentą, dėmesingą, profesionalų aptarnavimą, puikų kainos ir kokybės santykį.

O jei Vilnius – ne Jūsų miestas ir atvykti galimybių neturite, tai ne bėda, nes tą patį puikų pasirinkimą ir geras kainas rasite ir mūsų el. parduotuvėje.

Siūlome ne tik magnetines, kamštines skelbimų lentas, magnetukus bei spaustukus lentoms, bet ir labai didelę kanceliarinių prekių įvairovę.