Akvarelė 

Prekių kiekis: 11

Akvarelė yra akvareliniai dažai – viena populiariausių piešimo, tapybos priemonių dailės pamokoje, būreliuose. Akvarelė yra puikus pasirinkimas ne tik mokyklinio amžiaus vaikams, bet ir darželinukams, taip pat naudojama profesionalų. Tiesa, profesionali akvarelė skiriasi nuo vaikiškos. Jei ir Jūs ieškote, kur pirkti kokybiškos akvarelės, tuomet siūlome rinktis „Dolovijos“ pasiūlymų spektre.

Akvarelė mūsų asortimente

· Kelių spalvų rinkinys – labai geras sprendimas, norint vienoje vietoje turėti kelias spalvas. Siūlome 8, 12+4, 18, 16, 24, 12 spalvų paletes.
· Turime rinkinių su teptuku arba be jo. Pirkti teptuką turintį rinkinį labai geras variantas, nes nereikės ieškoti gero teptuko atskirai, skirti tam papildomo laiko. Be to, vaikams labai patogu, nes teptukas turi savo vietą paletėje, tad nepasimes.
· Mūsų akvarelė vaikams: darželinukams, mokyklinukams, yra pagaminta medaus ar kitų natūralių medžiagų pagrindu, todėl yra saugi naudoti net mažiausiems dailininkams.
· Akvarelės spalvos sodrios, ryškios, potėpiai švelnūs, tad piešimas malonus ir lengvas.

Akvarelė internetu

Tapyba yra Jūsų aistra? Reikia kokybiškos akvarelės piešti, bet vis nerandate laiko nuvykti į parduotuvę? Ne bėda – pirkti internetu kur kas patogiau ir greičiau! Išsirinkite mūsų el. parduotuvėje ir visai netrukus galėsite naudotis naujuoju pirkiniu.

Kur įsigyti geros akvarelės?

Jei tapymas yra neatsiejama Jūsų gyvenimo dalis, greičiausiai domina gera, puikiai savo funkciją atliekanti akvarelė gera kaina? Garantuojame, jog mūsų asortimente išsirinksite tobulus potėpius dovanosiančius akvarelinius dažus. Atvykite į Vilniuje įsikūrusią „Dolovijos“ parduotuvę, kur Jūsų laukia puikus asortimentas ir profesionalus aptarnavimas, patraukli kaina ir galimybė mokėti pigiau bei pagalba renkantis.