Žirklės 

Prekių kiekis: 31

Žirklės reikalingos darželiui, mokyklai, būreliams, biurui ir kitoms įstaigoms bei namų naudojimui. Tai praktiškas daiktas, kai reikia kirpti popierių, ką nors perkirpti ir pan. Kirpimo kokybė priklauso nuo to, kokias žirkles naudojate, tad verta investuoti į patikimas, kokybiškas ir puikiai kerpančias. Ieškote kaip tik tokių? Tuomet nedvejokite ir rinkitės „Dolovijos“ pasiūloje! Čia Jūsų laukia ir kitos mokyklai, ofisui skirtos kanceliarinės prekės.

Žirklės mūsų asortimente

· Nesunku pastebėti, kad žirklės skiriasi ilgiu. Pagal šį kriterijų turime labai platų pasirinkimą – 10, 15, 16, 16,5, 20, 25,5 cm ir kitų ilgių.
· Turime žirklių vaikams ir suaugusiems.
· Vaikams skirtos žirklės spalvotos, dailios. Rinkitės mėlynas, žalias, raudonas, geltonas ar kitų spalvų. Jei perkate mažesniems, tikslinga rinktis žirkles bukais galais – didesnis saugumas naudojantis mažiesiems kūrėjams. Patiems mažiausiems naudotojams skirtos žirklutės turi specialią apsaugą.
· Mokyklinio amžiaus vaikams bei suaugusiems skirtos didesnės žirklės užtikrina patogų ir kokybišką kirpimą, neplešia popieriaus, o suteikia geriausią kirpimo patirtį.
· Tiek žirklės mažiems vaikams, tiek ūgtelėjusiems bei suaugusiems pagamintos iš kokybiško, tvirto pieno. Rankenoms paprastai naudojamas plastikas. Labai patogūs ir populiarūs žirklių modeliai, turintys minkštas, atsparias, ergonomines, antialergines rankenas, užtikrinančias maksimalų komfortą net naudojantis žirklėmis ilgą laiką.
· Mūsų asortimente rasite žirkles, kerpančias ne tik ploną popierių, bet ir storesnį kartoną, lipnias juostas, nuotraukų popierių ir kt.
· Turime žirklių, skirtų kirpti itin smulkioms detalėms, tad galėsite nevaržyti savo kūrybinių sumanymų!

Kaip išsirinkti žirkles?

Nors didelis pasirinkimas yra puiku, bet neretą jis iš pradžių suglumina, kadangi natūraliai kyla klausimas, kaip išsirinkti tinkamiausias? Tad rekomenduojame pirmiausia atsižvelgti į tai, kam žirklės bus skirtos: suaugusiam ar vaikui. Jei vaikui, tai kokio amžiaus. Patiems mažiausiems verta rinktis žirklutes su apsauga, bukais galais, jiems, žinoma, patiks spalvotos žirklės.
Taip pat įvertinkite, ar žirklėmis besinaudojantis asmuo yra kairiarankis, ar dešiniarankis, kadangi pagal šį kriterijų žirklės taip pat klasifikuojamos. Galima rinktis universalias.
Išfiltravus asortimentą pagal aukščiau minėtus aspektus galima atsižvelgti ir į dizainą bei kainą.

Kokybiškos žirklės internetu

Ieškote gražių, patvarių, puikiai kerpančių žirklių vaikui mokyklai, darbeliams, o gal sau darbui, namams? Tuomet ilgai nedvejokite ir rinkitės „Dolovijos“ asortimente – puikus pasirinkimas, konkurencinga kaina, sklandus pirkinių pristatymas. Perkant internetu Jums nereikės gaišti laiko kelionei į fizines pardavimo vietas, leisti savo brangaus laiko eismo spūstyse, tad pirkti internetu bus ir greičiau, ir pigiau.

Kur įsigyti gerų žirklių vaikams ir suaugusiems?

Reikalingos geros žirklės ofisui, mokyklai? Svarstote, kur tokias įsigyti gera kaina? Tuomet laukiame Jūsų „Dolovijoje“! Mus rasite Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Kiekvienam pasiūlysime puikų pasirinkimą, dėmesingą aptarnavimą, patarimus ir pagalbą renkantis.

Mūsų asortimente – ne tik žirklės vaikams ir suaugusiems, bet ir kitos mokyklinės, kanceliarinės prekės.