Skaičiuotuvai 

Prekių kiekis: 31

Nors šiandien kai kada skaičiuotuvą keičią išmanusis telefonas ar skaičiuotuvas internete, bet įprasti skaičiuotuvai vis dar labai populiarūs mokyklose, naudojami ir darželiuose bei kitose ugdymo įstaigose, viešosiose institucijose, biuruose, funkcionalūs skaičiuotuvai labai naudingi buhalteriams, banko darbuotojams, naudingi matematikos egzaminui ir pan. Tad rinkitės skaičiuotuvą mūsų parduotuvėje ir mėgaukitės jo funkcijomis bei privalumais.

Skaičiuotuvai mūsų asortimente

· Skaičiuotuvų spektras mūsų pasiūloje labai didelis: paprasti skaičiuotuvai, su procentais, su trupmenomis, su laipsniais, su tekstine atmintimi ar be tekstinės atminties, valiutos, išmanūs skaičiuotuvai, kišeniniai ir kt. Tokia plati įvairovė leis identifikuoti savo poreikius ir išsirinkti idealiai juos atitinkantį skaičiuotuvą.
· Turime skaičiuotuvų, tinkančių mokiniams, studentams (matematikos pamokoms ar paskaitoms, egzaminui ir kt.), mokytojams bei dėstytojams, buhalteriams, banko darbuotojams, biurų darbuotojams ir kt.
· Mūsų skaičiuotuvai – nuo paprastų, turinčių tik bazines funkcijas, iki itin funkcionalių (pavyzdžiui, moksliniai skaičiuotuvai). Žemesnių klasių mokiniams paprastai užtenka paprasto, klasikinio skaičiuotuvo, vyresnėse klasėse ar studentams labai praverčia funkcionalūs, turintys keliasdešimt ar net kelis šimtus funkcijų ir skaičiuojantys procentais, su trupmenom, su laipsniais, konvertuojantys valiutą, atliekantys net itin sudėtingus matematinius veiksmus.
· Kokio dydžio skaičiuotuvas reikalingas Jums? Mūsų asortimente yra maži staliniai skaičiuotuvai, taip pat vidutinio dydžio ir net dideli staliniai.
· Jei svarbus dizainas, mūsų pasiūlymų gausoje taip pat galėsite atsižvelgti į savo poreikius – skirtingų dydžių, formų ir spalvų skaičiuotuvai.
· Visi mūsų skaičiuotuvai skaičiuoja tiksliai, yra kokybiški, patvarūs ir ilgaamžiai.

· CITIZEN ir DONAU gamintojų skaičiuotuvai yra bene plačiausiai Lietuvoje ir Europoje naudojami prietaisai. Jais pasitiki ir mėgėjai, ir profesionalai. Kai kuriuos „Dolovija“ asortimente esančius skaičiuotuvus naudojimui egzaminų metu rekomenduoja švietimo srities profesionalai.

· Vidutinis skaičiuotuvo tarnavimo laikas yra labai ilgas. Net ir intensyviai naudojamas skaičiuotuvas turi ilgai veikiančius elementus, kuriuos dažnai galima ir pakeisti. Nemaža dalis įrenginių turi ir specialų saulės elementą, kuris po truputėlį krauna pagrindinę bateriją ir taip prailgina jos tarnavimo laiką.

Skaičiuotuvai internetu

Reikalingas paprastas ar funkcionalus skaičiuotuvas gera kaina, bet neturite laiko kelionei į parduotuves? Labai patogu pirkti internete – būsite nepriklausomi nuo vietos ir laiko, pirkimo procesą planuosite visiškai savarankiškai. Skaičiuotuvas internetu – paprasta ir greita pirkti.

Kaip jau minėjome, jie dažnai yra naudojami ugdymo įstaigose. Ypač skaičiuotuvai yra aktualūs valstybinių brandos egzaminų ar aukštųjų mokyklų atsiskaitymų metu. Švietimo sistemos standartai neleidžia naudoti išmaniųjų telefonų sprendžiant uždavinius, todėl reikalaujama naudoti skaičiuotuvą. Pas mus rasite daugiausiai funkcijų turinčius, aukštos kokybės CITIZEN, DONAU ar kitų garsiausių gamintojų skaičiuotuvus. Šie gamintojai siūlo puikų kainos ir kokybės santykį paprastiems ar net moksliniams skaičiuotuvams. Pastarieji leidžia skaičiuoti pačius įvairiausius matematinius rodiklius, tad palengvins mokymosi ar uždavinių sprendimo procesą.

Labai svarbu nepraleisti progos įsigilinti į informaciją, kuri pateikiama prekės puslapyje. Kiekvienas skaičiuotuvas yra savotiškai skirtingas, todėl yra naudinga susipažinti su jo techninėmis savybėmis prieš perkant.

Tačiau skaičiuotuvai yra naudingi ne tik moksluose, bet ir biure, darbo vietoje. Natūralu, kad skaičiuotuvus dažnai naudoja apskaitos specialistai – buhalteriai, administratoriai, o taip pat ir sandėlių vadovai, logistikos vadybininkai, įvairių kitų specialybių atstovai. Kiekvienai įmonei, kuri turi biurą ar sandėlį, tikrai praverčia skaičiuotuvai, kadangi atliekant apskaitą, auditą ar tiesiog norint optimaliai valdyti informaciją, gali tekti skaičiuoti, planuoti ir prognozuoti. Ne viską reikia arba patogiausia skaičiuoti kompiuteriu, todėl tikrai praverčia paprastas skaičiuotuvas, su kuriuo reikiamus veiksmus dažnai atliksime greičiau nei su kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu.

Kur įsigyti gerą skaičiuotuvą?

Svarstote, kur įsigyti kokybišką, patikimą skaičiuotuvą mokslams, egzaminams ar darbui? Esate laukiami „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje. Čia rinksitės iš plataus asortimento prekių konkurencinga kaina, sulauksite profesionalios pagalbos ir patarimų renkantis, pasinaudosite puikiomis akcijomis. Negalintys atvykti, gyvenantys kituose miestuose gali pirkti mūsų el. parduotuvėje.

Perkant didesnį skaičiuotuvų kiekį padėsime rasti geriausius didmenos sprendimus. Verslo klientams pasiūlysime geriausias didmenines kainas bei rekomenduosime labiausiai poreikius atitinkančias prekes.