Skaičiuotuvai 

Prekių kiekis: 57

Nors šiandien kai kada skaičiuotuvą keičią išmanusis telefonas ar skaičiuotuvas internete, bet įprasti skaičiuotuvai vis dar labai populiarūs mokyklose, naudojami ir darželiuose bei kitose ugdymo įstaigose, viešosiose institucijose, biuruose, funkcionalūs skaičiuotuvai labai naudingi buhalteriams, banko darbuotojams, naudingi matematikos egzaminui ir pan. Tad rinkitės skaičiuotuvą mūsų parduotuvėje ir mėgaukitės jo funkcijomis bei privalumais.

Skaičiuotuvai mūsų asortimente

· Skaičiuotuvų spektras mūsų pasiūloje labai didelis: paprasti skaičiuotuvai, skaičiuotuvai su procentais, su trupmenomis, su laipsniais, su tekstine atmintimi ar be tekstinės atminties, valiutos skaičiuotuvai, išmanūs skaičiuotuvai, kišeniniai ir kt. Tokia plati įvairovė leis identifikuoti savo poreikius ir išsirinkti idealiai juos atitinkantį skaičiuotuvą.
· Turime skaičiuotuvų, tinkančių mokiniams, studentams (matematikos pamokoms ar paskaitoms, egzaminui ir kt.), mokytojams bei dėstytojams, buhalteriams, banko darbuotojams, biurų darbuotojams ir kt.
· Mūsų skaičiuotuvai – nuo paprastų, turinčių tik bazines funkcijas, iki itin funkcionalių (pavyzdžiui, moksliniai skaičiuotuvai). Žemesnių klasių mokiniams paprastai užtenka paprasto, klasikinio skaičiuotuvo, vyresnėse klasėse ar studentams labai praverčia funkcionalūs skaičiuotuvai, turintys keliasdešimt ar net kelis šimtus funkcijų ir skaičiuojantys procentais, su trupmenom, su laipsniais, konvertuojantys valiutą, atliekantys net itin sudėtingus matematinius veiksmus.
· Kokio dydžio skaičiuotuvas reikalingas Jums? Mūsų asortimente yra maži staliniai skaičiuotuvai, taip pat vidutinio dydžio ir net dideli staliniai skaičiuotuvai.
· Jei svarbus dizainas, mūsų pasiūlymų gausoje taip pat galėsite atsižvelgti į savo poreikius – skirtingų dydžių, formų ir spalvų skaičiuotuvai.
· Visi mūsų skaičiuotuvai skaičiuoja tiksliai, yra kokybiški, patvarūs ir ilgaamžiai.

Skaičiuotuvai internetu

Reikalingas paprastas ar funkcionalus skaičiuotuvas gera kaina, bet neturite laiko kelionei į parduotuves? Labai patogu pirkti internete – būsite nepriklausomi nuo vietos ir laiko, pirkimo procesą planuosite visiškai savarankiškai. Skaičiuotuvas internetu – paprasta ir greita pirkti.

Kur įsigyti gerą skaičiuotuvą?

Svarstote, kur įsigyti kokybišką, patikimą skaičiuotuvą mokslams, egzaminams ar darbui? Esate laukiami „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje. Čia rinksitės iš plataus asortimento prekių konkurencinga kaina, sulauksite profesionalios pagalbos ir patarimų renkantis, pasinaudosite puikiomis akcijomis. Negalintys atvykti, gyvenantys kituose miestuose gali pirkti mūsų el. parduotuvėje.