Piešimo, braižybos, tapybos sąsiuviniai 

Prekių kiekis: 70

Piešimo sąsiuviniai

Piešimo sąsiuviniai – kanceliariniai reikmenys, šioje kategorijoje vieni iš populiaresnių. Piešimui skirti sąsiuviniai naudojami mokyklose, darželiuose bei kitose ugdymo įstaigose, taip pat ir biuruose, menininkų būreliuose, namuose ar kitur. Jei ieškote kokybiško piešimo popieriaus, siūlome rinktis „Dolovijos“ produktų pasiūloje.

Piešimo sąsiuviniai mūsų asortimente

· Siūlome įsigyti skirtingo dydžio piešimo sąsiuvinius – turime A3, A4, A5, A6 formatų.
· Skiriasi piešimo sąsiuvinių gramatūra. Jums siūlome tokio storio: 90, 120, 150, 160, 200 g/m2 ar kt.
· Mūsų piešimo sąsiuviniai turi skirtingą lapų skaičių. Koks sąsiuvinis reikalingas Jums – storas ar plonas? Siūlome 10, 20, 30, 100 ar kt. lapų skaičiaus piešimo sąsiuvinius.
· Asortimente turime popieriaus, skirto piešimui, tapybai arba braižybai. Piešimui skirtas popierius šioje kategorijoje yra ploniausias, braižybai reikėtų rinktis storesnį, o storiausias popierius skirtas tapybai.
· Galite rinktis piešimo sąsiuvinius su spirale.
· Turime sąsiuvinių su kieta nugarėle.

Piešimo sąsiuviniai internetu

Jei reikia piešimo sąsiuvinio arba didelio jų kiekio, o gal kitų piešimui skirtų reikmenų, pasinaudokite pirkimo internetu privalumais – pirkti mūsų el. parduotuvėje labai paprasta ir greita. Efektyviai taupysite savo laiką, o mes pasirūpinsime, kad užsakytos prekės Jus pasiektų sklandžiai ir operatyviai. Pirkti internetu galite iš bet kurios vietos ir bet kuriuo Jums patogiausiu metu.

Kur įsigyti gerų piešimo sąsiuvinių?

Domina kokybiški, tvirti piešimo sąsiuviniai ar kiti piešimui skirti reikmenys? O galbūt norite konkurencinga kaina įsigyti tvirto popieriaus braižybai ar tapybai? Bet kuriuo atveju esate laukiami „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje, kur tikrai išsirinksite Jums tinkamiausią popierių. Platus piešimo sąsiuvinių spektras, kitos kanceliarinės priemonės, gera kaina, galimybė mokėti dar pigiau, dėmesingas aptarnavimas ir pagalba renkantis – tai, kas Jūsų laukia mūsų fizinėje parduotuvėje Vilniuje. Jei negalite atvykti, nenusiminkite – toks pat puikus asortimentas Jūsų laukia ir mūsų el. parduotuvėje.