Deimantinės mozaikos 

Prekių kiekis: 288

Daugelis jaunų tėvų sako, kad turėdami vaikų, jie iš naujo išgyvena vaikystę ir išmoksta džiaugtis paprastais dalykais bei auga kartu su vaiku. Iš tiesų, mažieji pasaulį mato kitaip – labai spalvingai, įvairiai, neturėdami jokių išankstinių nuostatų ar įsivaizdavimo, kaip turi būti. Jiems įdomu viskas, todėl svarbu neužgožti smalsumo ir kartu ieškoti būdų ar veiklų, kurios padėtų atskleisti vaiko kūrybiškumą, būtų jiems įdomios ir naudingos.

Vienas būdų užsiimti drauge su vaiku – deimantinė mozaika. Tai galimybė kurti neapribojant savęs, žaisti spalvomis, formomis, idėjomis ar lavinti vaiko susitelkimą, dėmesingumą, kruopštumą. Deimantinės mozaikos tinka ir tuo atveju, jei ieškote būdų, kaip turiningai praleisti laiką su vaikais, ir jei norite jiems rasti veiklą, kuria jie galėtų užsiimti patys ar žaisti su draugais, bendraamžiais.

Deimantinės mozaikos – kas tai?

Itin populiarus ir kūrybiškas užsiėmimas – deimantinė mozaika vaikams. Tai naujas kūrybos būdas, su kuriuo galite sukurti įvairius paveikslus su mažais „deimantiniais“ kristalais. Visas reikiamas priemones rasite kūrybiniame rinkinyje, tad prireiks tik kruopštumo ir susitelkimo. Tokios deimantinės mozaikos jau turi numatytą formą ar paveikslėlį, kuris bus atvaizduojamas. Tai gali būti tigras, katinas, arkliai, flamingai ar įvairūs objektai, tokie kaip namas, švyturys, gėlių vaza. Tarp pasirinkimo gali būti deimantinės mozaikos ant drobės su rėmu, įvairių dydžių mozaikos (40x50, 50x40 cm ar pan.), todėl jas laisvai pritaikysite namų interjere. Rinkinyje – ne tik mozaika deimantinė, bet ir visi reikalingi priedai, supakuoti itin dailiai, todėl jis puikiai tiks ir kaip dovana.

Priemonės, padedančios atskleisti vaiko ar suaugusiojo kūrybiškumą

Jei norite, kad vaikai būtų kūrybiški, svarbiausia ir pagrindinė taisyklė – neriboti ir neslopinti jų noro kurti, klausti, bandyti naujus dalykus. Net jei kartais mažųjų sprendimuose trūksta logikos, nepulkite jų statyti į ribas, pasakoti, kaip viskas turėtų būti ar atrodyti – tegul jie piešia katę su dviem galvom, apverstą namą ar derina keisčiausius dalykus. Tai padeda išlaisvinti vaikų kūrybiškumą ir vaizduotę.

Jei mažieji daug piešia ant sienų, mėgsta viską kuisti, perdėlioti, tai nereiškia, kad jie daro netvarką. Suteikite jiems galimybes tai daryti – nupirkite nuvalomą lentą ir pakabinkite ant sienos, duokite erdvę kambaryje, kurioje jie galėtų daryti ką nori ir eksperimentuoti – piešti, lipdyti ar net gadinti daiktus.

Nepulkite komentuoti ar kritikuoti vaikų darbo ar užsiėmimų, venkite viską daryti drauge ir rodyti pavyzdį, kaip turėtų būti iš tiesų. Tegul vaikai piešia, lipdo, surinkinėja žaislus taip, kaip jiems atrodo geriausia.

Kūrybiškumą skatina ir įvairūs žaidimai. Šiuo metu galite įsigyti įvairių papildomų priemonių, kurios padės lavinti vaikų kūrybiškumą, juos edukuoti. Tai įvairūs leidiniai, STEAM eksperimentai, kūrybiniai rinkiniai vaikams, stovyklos ir pan. Svarbiausia drauge ieškoti veiklų ar priemonių, kurios vaikui būtų artimiausios.

Įsigykite deimantines mozaikas internetu

Jei jus domina deimantinės mozaikos internetu, jų galite įsigyti mūsų el. parduotuvėje www.kanceliarinesprekes.lt. Nesvarbu, ar jums reikalinga deimantinė mozaika Vilnius, ar domina tokie miestai kaip Klaipėda, Kaunas, Šiauliai bei kiti regionai, prekes pristatome visoje Lietuvoje. Taip pat internetu deimantinę mozaiką pirkti galite pigiau. Nuolat skelbiame akcijų ir specialių pasiūlymų, tad kūrybiškų priemonių vaikams įsigysite itin gera kaina.