Rašymo priemonės 

Prekių kiekis: 1300

Kiekvienam ugdymo procesui mokykloje, darželyje ar kitoje ugdymo įstaigoje, būreliams, biurams, viešosioms ir kitų paskirčių įstaigoms reikalingos rašymo priemonės. Jas rinkitės mūsų pasiūloje.

Rašymo priemonės mūsų asortimente

Kadangi rašymo priemonių įvairovė mūsų el. parduotuvėje didžiulė – kone tūkstantis prekių, tai suskirstėme šią gausą į kelias grupes.

· Rašikliai ir šerdelės. Didžiulis rašiklių ir jiems skirtų šerdelių pasirinkimas: įvairios spalvos, dydžiai, formos ir kiti dizaino sprendimai. Sau patinkančius ras net išrankiausi pirkėjai. Keli šimtai prekių šioje kategorijoje užtikrina, jog rasite tai, kas idealiai atitiks Jūsų poreikius. Tiesa, rašikliai skiriasi ne tik dizainu, bet ir rašalo spalva – galėsite rinktis iš tikros gausybės!
· Tušinukai ir šerdelės. Keli šimtai įvairiaspalvių tušinukų ir jiems skirtų šerdelių yra šioje prekių kategorijoje. Žali, raudoni, mėlyni, rožiniai, raudoni, geltoni ir kitų spalvų tušinukai – neįtikėtinai platus koloritas ir kiti dizaino sprendimai. Nuo paprastų, kuklių iki originalių ir išskirtinių – visi atras labiausiai patinkančius.
· Plunksnakočiai, rašalo trinikliai. Rinkitės kokybiškus plunksnakočius mokiniams, verslo atstovams ar kt. Taip pat šioje prekių kategorijoje yra ir koregavimo skysčiai, koregavimo pieštukai ir koreguoti skirtos specialios juostelės.
· Rašalas, kapsulės ir tušas. Skirtingos talpos ir spalvos rašalo indeliai bei rašaliniams parkeriams skirtos kapsulės: mėlynos, raudonos, juodos ir kt.
· Plunksnos, koteliai. Šioje prekių grupėje yra piešimui, braižybai ar kaligrafijai skirtos specialios plunksnos ir tvirti, kokybiški koteliai.
· Rapitografai (izografai). Čia Jūsų dėmesio laukia kokybiškos vienkartinės piešimui ir braižymui skirtos priemonės, užtikrinančios patogų naudojimą, rašalo neišsiliejimą. O tai pat ir daugkartiniai rapitografai, garantuojantys geriausią naudojimosi jais patirtį – braižykite ant paprasto ar kalkinio popieriaus. Profesionalams skirtos priemonės skiriasi brėžimo storiu.
· Pieštukai ir grafitukai. Labai platus pieštukų spektras leis išsirinkti tai, geriausiai atitiks Jūsų poreikius. Supakuoti po vieną ar po kelis, spalvoti ir vienspalviai, ryškūs ir kuklūs. Prekių kategorijoje yra ir grafitukų rinkiniai.
· Teksto žymekliai. Labai didelė spalvų paletė. Šie spalvoti teksto žymekliai parduodami po vieną ar po kelis.
· Žymekliai ir markeriai. Šioje prekių kategorijoje rasite markerius ir žymeklius, skirtus rašyti ant popieriaus, stiklo, metalo, magnetinių lentų bei kitų paviršių.
· Verslo dovanos. Kokybiškas, stilingas tušinukas ar prabangus plunksnakotis bus nepriekaištinga verslo dovana bosui, partneriams, pavaldiniams, biuro kolegoms, ofiso darbuotojams ar kt.

Kokybiškos rašymo priemonės internetu

Reikalingos geros rašymo priemonės Jums ar verslo dovanai pigiau? Galbūt ieškote rašymo priemonių mokiniams gera kaina? Tuomet siūlome rinktis mūsų el. parduotuvės asortimente – turime neįtikėtinai platų asortimentą ir milžinišką įvairių rašymo priemonių pasirinkimą. Internetu pirkite greitai ir patogiai, o mes pasirūpinsime užsakymo pristatymu. Mūsų pasiūloje yra ne tik rašymo priemonės, bet ir kitos mokyklinės prekės.

Kur įsigyti rašymo priemonių?

Domina kokybiškos rašymo priemonės konkurencinga kaina? O gal reikalingos ir kitos biuro, mokyklai skirtos kanceliarinės prekės? Atvykite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje. Čia pristatysime Jums labai platų asortimentą, pasiūlysime puikų kainos ir kokybės santykį, pasirūpinsime dėmesingu aptarnavimu ir pagalba pasirenkant tinkamiausias prekes.