Foto popierius ir priedai 

Prekių kiekis: 13

Foto popierius yra skirtas spausdinti nuotraukas. Geriausiai šis popierius tinka kopijavimo aparatui arba rašaliniam spausdintuvui. Kokybiško fotopopieriaus ir rašalinio spausdintuvo tandemas yra puiki alternatyva profesionaliai foto spaudai. Tad jei domitės fotografija, aktualus nuotraukų spausdinimas, tuomet rinkitės mūsų asortimente Jūsų poreikius geriausiai atitinkantį popierių nuotraukoms.

Fotopopierius mūsų asortimente

· Mūsų fotopopieriaus įvairovė didelė: magnetinis, blizgus, pusiau blizgus, matinis. Bet kuris pasirinkimas bus kokybiškas.
· Vienas iš pasirinkimų – aukštos kokybės pusiau blizgus foto popierius, skirtas rašaliniam spausdintuvui. Šio popieriaus išskirtinumas – jis tobulai sugeria dažus, todėl nuotraukos pasižymi nepriekaištinga kokybe bei ryškumu. Toks popierius yra A6 formato, jo svoris – 200 g/m2. Pakuotėje rasite net 50 vienetų.
· Magnetinis blizgus foto popierius taip pat yra puikios kokybės, jis irgi tinka rašaliniams spausdintuvams. Dažų sugeriamumas – pavydėtinas, tad nuotraukų kokybei priekaištų neturės net didžiausi skeptikai. Magnetinis popierius yra A6 formato, jo svoris – net 340 g/m2. Šio popieriaus pakuotėje yra 5 vienetai.
· Blizgus fotopopierius rašaliniam spausdintuvui taip pat užtikrins ne ką prastesnę nuotraukų kokybę. Šis popierius didesnio formato – A4, o jo svoris yra 170 g/m2. Pakuotėje rasite 20 lapų. Jei pirksite mažesnio svorio blizgų fotopopierių (120 g/m2), pakuotėje bus daugiau lapų – 50.
· Matinis foto popierius garantuoja geriausią spausdinimo rašaliniais spausdintuvais patirtį ir nepriekaištingą nuotraukų kokybę. Mūsų asortimente rinkitės A4 formato matinį popierių nuotraukoms, kurio svoris – 120 g/m2.
· Šioje prekių kategorijoje, be įvairaus fotopopieriaus, yra ir nuotraukų karpyklė. Jos matmenys – 32x40 mm. Kompaktiška, patogi ir kokybiška nuotraukų karpyklė nustebins savo funkcionalumu, lengvu naudojimu.

Matinis ar blizgus?

Šis klausimas yra vienas dažniausių renkantis fotopopierių. Iš esmės abu variantai yra patrauklūs kokybės požiūriu. Tiesa, matinis popierius šviesą atspindės kur kas mažiau, tad spalvos ir bendras vaizdas atrodys natūraliau. Visgi galutinis sprendimas priklauso nuo Jūsų poreikių, nes abu variantai yra geri.

Fotopopierius internetu

Iškilo poreikis įsigyti fotopopieriaus? Neturite laiko kelionėms į specializuotas parduotuves, bet norite pirkti patrauklia kaina? Tuomet pirkti internetu bus tikras išsigelbėjimas! Rinkitės mūsų asortimente poreikius atitinkantį fotopopierių, o mes pasirūpinsime, kad jis Jūs pasiektų operatyviai ir sklandžiai.
Pirkti internetu verta, nes tai puikus Jūsų laiko taupymo būdas. Nereikės važiuoti į fizines pardavimo vietas, gaišti laiko eismo spūstyse, eilėse prie kasų, derintis prie parduotuvių darbo laiko. Pirkti internetu galite bet kuriuo Jums patogiu metu iš bet kurios vietos.

Kur įsigyti kokybiško popieriaus nuotraukoms?

Reikalingas kokybiškas matinis, blizgus, magnetinis ar pusiau blizgus fotopopierius? Svarstote, kur jo įsigyti gera kaina? Atsakome – rinkitės „Dolovijos“ asortimente. Garantuojame puikų kainos ir kokybės santykį, dėmesingą aptarnavimą. Visas prekes apžiūrėsite realiai mūsų parduotuvėje Vilniuje. O negalinčius atvykti kviečiame pirkti internetu.