Mokyklinės prekės 

Prekių kiekis: 1544

Plačioje mūsų mokyklinių prekių gausoje rinksitės net iš daugiau kaip tūkstančio mokyklai skirtų priemonių. Platus kanceliarinių prekių mokyklai pasirinkimo spektras leidžia atrasti tai, kas tobulai atitiks kiekvieno iš Jūsų poreikius bei galimybes. Geros priemonės teigiamai veikia ir mokymosi procesą – viduryje pamokos nenulūžtantis pieštukas, tvirtas sąsiuvinių popierius, geras kartonas ar piešimui skirtas popierius, patikimas skriestuvas, puikiai piešiantys flomasteriai ir pan. padeda mokiniui siekti spartesnių ir geresnių rezultatų.

Kas svarbu renkantis kanceliarines prekes mokyklai?

„Pasiklysti“ milžiniškoje mokyklinių prekių gausoje tikrai lengva tiek pirmokų, tiek jau ne pirmus metus vaikučius į mokyklą leidžiantiems tėvams. Renkantis svarbu tai, kelintos klasės mokiniui priemonės reikalingos: pirmokui, penktokui ar kt. Kitas aspektas – priemonių kokybė. Nesusigundykite neįtikėtinai žemomis kainomis, nes labai pigios mokyklinės prekės greičiausiai bus nekokybiškos ir tik apsunkins mokymosi procesą. Patikimi gamintojai ir kokybiškos mokyklinės prekės vaikams – tai reikšmingi kriterijai.

Nepriklausomai nuo to, ar mokyklines prekes pirksite fizinėse pardavimo vietose, ar internetu, labai svarbu turėti tikslų mokyklinių prekių sąrašą ir jo laikytis, kitu atveju labai lengva įsigyti to, ko nė neprireiks.

Rinkdamiesi mokyklinę kuprinę paisykite ne tik spalvingumo, dizaino ir grožio, bet prioritetą teikite specialistų rekomendacijoms – labai svarbu, kad kuprinė būtų ergonomiška ir ne per sunki.

Kanceliarinės prekės mokyklai mūsų asortimente

„Dolovija“ asortimente Jūsų laukia itin platus mokyklinių prekių sąrašas:

· Beveik visoms pamokoms reikalingi sąsiuviniai, aplankalai, plunksnakočiai, tušinukai, rašikliai, rašalas, knygų skirtukai ir kt pigiau.
· Matematikos pamoka neišvengiama be liniuotės, skriestuvo.
· Dailės pamokai reikalingas piešimo, braižybos, tapybos popierius, klijai, spalvoti pieštukai ir flomasteriai, kreida, vaškinės ar aliejinės kreidelės, lipdymo priemonės, akvarelė, guašas, teptukai, dažai ir kt.
· Mūsų asortimente rinksitės iš plačios kuprinių, penalų ir sportinei aprangai skirtų maišelių pasiūlos.
· Taip pat ir kitos kanceliarinės prekės mokyklai, pavyzdžiui, natų sąsiuviniai, žirklės, drožtukai, trintukai ir kt.


Mūsų pasiūloje esančios kanceliarinės mokyklinės prekės pigiau yra kokybiškos, funkcionalios, patogios naudoti vaikams. Į asortimentą įtraukiame tik patikimų gamintojų produktus, tad galite būti tikri, jog investuojate į geras mokyklines priemones.

Mokyklinės prekės internetu

Rinkitės mokyklines prekes internetu mūsų el. parduotuvėje ir taupykite brangų savo laiką. Pirkti internetu labai patogu, nes visas priemones rasite vienoje vietoje. Dar geriau tai, kad gausų asortimentą galėsite filtruoti pagal norimus kriterijus, taip paiešką padarydami ne tik spartesnę, bet ir tikslingesnę. „Dolovija“ el. parduotuvės pasiūloje – pradinukams, 5 klasei, 6 klasei ir vyresnėms klasėms skirtos mokyklinės kanceliarinės prekės.


Mokyklinės prekės internetu – patogiau, sparčiau ir labai gera kaina.


Kur įsigyti kokybiškų mokyklinių prekių?

Mokyklinės prekės Vilniuje, „Dolovija“ parduotuvėje – čia laukia platus pasirinkimas, profesionalus aptarnavimas. Jei esate iš kito miesto, ne bėda – pirkite internetu ir mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinio pristatymu į bet kurį miestą Lietuvoje.