Trikampiai, matlankiai 

Prekių kiekis: 4


Matavimo, braižybai skirtų priemonių gausoje didelę dalį sudaro trikampiai ir matlankiai. Tiek trikampis, tiek matlankis paprastai būna su liniuote. Matavimo trikampis praverčia, kai reikia matuoti, nubraižyti kampus. Priemonės skiriasi dydžiu ir turimų kampų laipsniais. O matlankis yra matavimo įrankis, skirtas matuoti kampus (45, 90, 105, 180, 360 laipsnių ir kt.). Pats matlankis liniuotė dažniausiai yra pusiau apvalus, turi ir liniuotę, patogią matuoti linijas.

Trikampiai ir matlankiai mūsų asortimente

· Trikampis matuoklis reikalingas ugdymo įstaigose, biuruose ir visur, kur reikia matuoti, nubraižyti tam tikro laipsnio kampą. Jums siūlome trikampius, kurių skiriasi kraštinių ilgiai ir kampai. Turime tokių matmenų trikampes matavimo priemones: 8,5 cm/45/45, 12 cm/60/30, 19 cm/60/30 ir kt.
· Priemonės pagamintos iš skaidraus plastiko. Toks matavimo trikampis bus kokybiškas, patvarus, patogus naudoti. Priemonės skaidrumas suteikia papildomo patogumo matuojant.
· Bene populiariausias matlankių mokykloms ir kitoms ugdymo įstaigoms, biurams dydis yra 10 cm ilgio. Tokius turime ir mes savo asortimente. Jų gamybai naudojamas skaidrus plastikas – puiki, patvari ir saugi naudoti medžiaga, todėl matlankis tinka ir suaugusiems, ir vaikams. Matlankis gali būti ir metalinis.
· Asortimente turime ir matavimo rinkinių, kurių komplektacija gali būti įvairi, bet paprastai juos sudaro įprasta liniuotė, matlankis ir trikampis arba skirtingas šių priemonių skaičius.

Trikampiai ir matlankiai internetu

Jei Jums reikia gerų matavimui skirtų trikampių, matlankių ar kitokių liniuočių, bet neturite pakankamai laiko vykti jų ieškoti į prekybos vietas, siūlome pasinaudoti puikia proga ir pirkti internetu. Mūsų el. parduotuvėje tinkamas matavimo priemones išsirinksite sparčiai, o pirkimo procesas bus sklandus ir labai patogus.


Kur įsigyti kokybiškų trikampių ir matlankių?

Svarstote, kur pirkti matavimo trikampius, matlankius? Domina kokybiški įrankiai patrauklia kaina? Užsukite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje ir išsirinkite iš plataus priemonių spektro. Užtikriname dėmesingą aptarnavimą, puikų kainos ir kokybės santykį. Jei nežinote, kaip naudotis matlankiu ar trikampiu, paaiškinsime ir suteiksime naudingos informacijos. Negalintys atvykti ne mažiau patogiai pirks mūsų el. parduotuvėje.