Dovanų maišeliai, dėžutės, celofanas 

Prekių kiekis: 33

Dovanų maišelių, popieriaus ir kitų dovanoms pakuoti skirtų priemonių gausa rinkoje maloniai stebina – skirtingos formos, spalvos, dizainai ir kt. Ieškantys dailių, žaismingų, estetiškų, kokybiškų maišelių ir popierių bei celofanų dovanoms gali rinktis vaikiškas, skirtas verslo dovanoms, solidžias, elegantiškas, paprastas ar įmantrias. Tokią įvairovę rasite ir „Dolovijos“ asortimente. Jei riekia supakuoti dovanas ir norite, kad pakuotė būtų estetiška bei traukianti akį, pasižvalgykite po mūsų asortimentą. Galite pirkti el. parduotuvėje arba fizinėje pardavimo vietoje.

Dovanų pakavimo priemonės mūsų asortimente

· Jums siūlome rinktis iš trijų prekių grupių: dovanų maišeliai, dovanų popierius, dovanoms pakuoti skirtas celofanas. Visos prekės atitinka aukštus kokybės reikalavimus, yra reprezentatyvios, dailios ir nepriekaištingai tiks vaikų ar suaugusiųjų, taip pat verslo dovanoms.
· Popieriniai dovanų maišeliai – subtilūs, elegantiški, vienspalviai, spalvoti, kalėdiniai, vestuviniai, žaismingi, vaikiški. Vaikams skirtus dovanų maišelius puošia beždžionėlės, liūtai, žirafos ir kt. Turime labai dailių kalėdinių dovanų maišelių, taip pat širdelės formos, puoštų gėlėmis ar vienspalvių raudonų – pastarieji itin tiks Meilės dienos, vestuvių metinių ar kita meilės ir šilumos kupina proga. Asortimente taip pat yra ir spalvoti dovanų maišeliai, puošti ornamentais, taškeliais – žaisminga ir drauge elegantiška, jie tiks gimtadieniui, krikštynoms ar kita proga.
· Vienspalviai dovanų maišeliai yra geltoni, raudoni, oranžiniai, žali, mėlyni ir kt. Vienspalviai puikiai tiks verslo dovanoms.
· Dovanų maišeliai skiriasi ne tik spalvomis, paveikslėliais, bet ir rankenomis, dydžiu, popieriumi, iš kurio pagaminti. Rankenėlės gali būti iš audinio arba popierinės. Galimi maišelių formatai: 26x32, 25x25, 24x10x32 cm ir kt. Maišeliai yra maži, dideli, vidutiniai. Gamybai naudojamas storas 210 gsm matinis popierius, 240 g kartonas ar kitos patvarios medžiagos.
· Mūsų pasiūloje esantis plonas dvipusis dovanų pakavimo popierius leis pasirinkti, kuri pusė Jums tinka ir patinka labiau. Popierius dovanoms yra tvirtas, kokybiškas. Turime labai platų spalvų ir raštų spektrą. Dovanų popieriaus matmenys – 70x100 cm.
· Šioje prekių kategorijoje yra ir rudas kraft popierius. Rinkitės 70 arba 100 g.
· Taip pat dovanoms pakuoti siūlome įsigyti ir kokybiško celofano ar celofaninių maišelių.

Ką rinktis: dovanų maišelį ar popierių?

Tiek popieriniai dovanų maišeliai, tiek popierius dovanoms bus puikūs pasirinkimai supakuoti dovanoms gimtadieniui ar kitai šventei. Maišeliai neabejotinai yra šios srities lyderiai. Jie universalūs ir tinka pakuoti bet kokias dovanas: drabužius, žaislus, indus, suvenyrus, skanėstus, knygas ir kt. Dovana maišelyje atrodys estetiškai, tvarkingai ir dailiai. Tai puiki išeitis visiems, kurie nemėgsta dovanų pakavimo, nes sutikime, dailiai suvynioti dovaną į dovanų popierių pavyksta tikrai ne visiems. Tiesa, pagal dovaną nuspręskite, kokio dydžio maišeliai aktualūs: maži, vidutiniai ar dideli.

Popierius dovanoms, kaip pakavimo medžiaga, taip pat populiarus, ypač kalėdinėms, vestuvių, jubiliejų, krikštynų ir panašioms dovanoms. Dovanų popierius labai tinka ir tada, kai dovanotojas nori, kad dovana atrodytų estetiškai, solidžiai ir nebūtų matomas jos turinys.

Plonas, bet tvirtas celofanas bus šaunus pasirinkimas gėlėms, taip pat saldainiams, kepiniams, drabužiams, bižuterijai, žaislams pakuoti – celofanas peršviečiamas, todėl daili, skani dovana labai vilios ir atrodys stilingai. Jis kainuos pigiau nei spalvotas popierius dovanoms.

Kraft popierių verta pasirinkti, jei pakuosite valgomas dovanas.

Dovanų maišeliai ir dovanų pakavimo popierius internetu

Gimtadieniui ar kitai progai reikia supakuoti dovaną, o gal net ne vieną? Skubiai reikia įsigyti dovanų maišelių ar dovanų popieriaus gera kaina, tačiau neturite laiko kelionėms po parduotuves? Tuomet Jums verta pasinaudoti pirkimo internetu galimybe – tai labai paprasta ir patogu, negana to, padeda efektyviai taupyti laiką. Pirkti internetu galite iš bet kurios vietos ir Jums patogiu metu. Sekite mūsų asortimentą, naujienas, akcijas ir nepraleiskite progos pirkti pigiau.

Kur įsigyti stilingų, kokybiškų priemonių dovanoms pakuoti?

Domina kalėdiniai, vaikams, vestuviniai, krikštynoms skirti dovanų maišeliai? Ieškote, kur pirkti kokybišką, dailų ir elegantišką popierių dovanoms pakuoti? Svarstote, kur šių priemonių įsigyti gera kaina? Šiuos kriterijus atitinkančias prekės Jūsų laukia „Dolovijos“ asortimente. Mus rasite Vilniuje, Ševčenkos gatvėje, strateginiu požiūriu labai geroje vietoje. Čia kiekvieno laukia platus asortimentas, profesionalus ir dėmesingas aptarnavimas, puikus kainos ir kokybės santykis. Visas prekes apžiūrėsite realiai, jei reikia, mūsų komanda padės pasirinkti. Negalinčius atvykti dovanų maišelius, popierių kviečiame rinktis mūsų el. parduotuvėje.