Milimetrinis popierius 

Prekių kiekis: 4

Milimetrinis popierius reikalingas mokyklai (pradinukams rečiau), tam tikriems būreliams. Jei ir Jums reikia šio braižybai skirto popieriaus, „Dolovijos“ asortimente tikrai išsirinksite. Įvertinkite savo poreikius ir įsigykite geriausiai juos atitinkantį popierių.

Milimetrinis popierius leidžia lengvai išmatuoti linijas ir užtikrinti nepriekaištingą tikslumą. Toks popierius reikalingas braižybos pamokoms mokykloje, taip pat jis nepamainomas kai kuriose studijų programose, pavyzdžiui, architektūros, statybos, projektavimo ar pan.

Popierių, kaip sako jo pavadinimas, sudaro smulkučiai vieno kvadratinio milimetro langeliai, tad jis labai patogus naudoti projektams, brėžiniams, piešiniams.

Milimetrinis popierius mūsų asortimente:

· turime kelių formatų milimetrinio popieriaus: A1, A3, A4 ar kt.;
· rinkitės vieną lapą arba rinkinius su 20, 25 lapais ar kitu skaičiumi;
· melsvas, oranžinis milimetrinis popierius – sudarys gerą kontrastą su braižybai skirto pieštuko spalva, bus geras pasirinkimas piešimui įvairių spalvų priemonėmis;
· šio tipo popierius mūsų asortimente yra aukštos kokybės, patvarus ir patikimas, garantuojantis geriausią braižymo patirtį.

Milimetrinis popierius internetu – patogu pirkti gera kaina

Reikalingas milimetrinis popierius mokyklai, braižybos būreliui, studijoms, piešimui, spausdinti? Tuomet taupykite savo brangų laiką ir negaiškite jo kelionėms po fizines pardavimo vietas. Pirkti internetu kur kas patogiau ir greičiau. Išsirinkite mūsų asortimente Jums tinkamiausią popierių, patogiausią apmokėjimo būdą, o mes pasirūpinsime operatyviu ir sklandžiu Jūsų pirkinio pristatymu.
Pirkti internetu ne tik labai patogu, bet dažnai ir pigiau! Mūsų el. parduotuvėje milimetrinio popieriaus kaina startuoja vos nuo dešimties centų!

Kur įsigyti gero milimetrinio popieriaus vaikams mokyklai?

Reikalingas kokybiškas milimetrinis popierius? Svarstote, kur pirkti gera kaina ir rinktis iš didesnės formatų įvairovės? Tuomet laukiame Jūsų „Dolovijoje“ – mus rasite Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Strateginiu požiūriu itin palankioje vietoje įsikūrusią parduotuvę rasite lengvai – čia patogu ateiti pėsčiomis ar atvykti automobiliu, viešuoju transportu. Parduotuvėje patys apžiūrėsite visą asortimentą ir išsirinksite tai, kas Jūsų poreikius atitiks geriausiai. Jei nežinote, koks popierius reikalingas Jums, profesionalūs konsultantai bus pasirengę patarti ir padėti apsispręsti.

Be milimetrinio popieriaus, mūsų asortimente yra ir kitos mokyklinės prekės – kiekviena vaikiška idėja ar rimtas projektas bus įgyvendinti su kokybiškomis priemonėmis iš „Dolovijos“.