Lentynėlės dokumentams 

Prekių kiekis: 16

Biuruose, viešosiose ar kitos paskirties įstaigose kone kiekvieno darbuotojo stalas nuklotas didesnėmis ar mažesnėmis šūsnimis dokumentų: sutarčių, įstatymų, pranešimų ir kt. Lentynėlės dokumentams ant darbo stalo leidžia lengvai suklasifikuoti visus ant rašomojo stalo laikomus dokumentus ir palaikyti darbo vietoje tvarką. Tad jeigu ir Jums reikalingas naujas metalinis ar plastikinis dėklas dokumentams, siūlome rinktis mūsų asortimente.

Kokią lentynėlę dokumentams rinktis?

Svarstydami, kokia lentynėlė dokumentams tinkamiausia Jums, įvertinkite savo darbo specifiką ir dokumentų kiekį. Būtent pastarasis ir turi daugiausia įtakos, nes lemia, kokio dydžio, kelių skyrių dėklą pasirinkti. Jei dabar dokumentų turite mažiau, bet sunku nuspėti ateityje ant darbo stalo būsiančių dokumentų kiekį, tuomet pirkite lentynėles, kurias galima dėti vieną ant kitos – taip susikomplektuosite dokumentų lentyną pagal asmeninius poreikius.

Dokumentų lentynėlės mūsų asortimente

· Turime skirtingą skaičių lentynėlių turinčias dokumentų lentynas, pavyzdžiui, vieną, dvi, tris ar kt.
· Didžiąją dalį lentynų sudaro tos, kuriose dokumentai laikomi gulsčioje pozicijoje, bet turime pasirinkimų ir tiems, kurie dalį dokumentų nori laikyti vertikaliai.
· Vieno skyriaus lentynėlės, kurias galima dėti vieną ant kitos, yra labai patogus variantas, leidžiantis komplektuoti dėklą popieriui pagal asmeninius poreikius.
· Lentynėlės dokumentams yra plastikinės arba metalinės. Bet kuris variantas bus puikus pasirinkimas, nes visos lentynėlės dokumentams tvirtos ir kokybiškos.
· Turime ir nemažą spalvų paletę: juodos, melsvos, rausvos ar kt. spalvų lentynėlės.
· Siūlome ne tik pastatomas ant stalo lentynėles, bet ir tas, kurias galėsite pakabinti ant sienos.
· Dėklai pritaikyti A4 formato popieriui.

Lentynėlės dokumentams internetu

Reikia naujų dokumentams laikyti skirtų lentynėlių? Taupykite brangų savo laiką ir pirkite internetu – tai patogu ir greita, o neretai ir pigiau. Rinkitės mūsų el. parduotuvės asortimente, apmokėkite patogiausiu Jums būdu ir jau netrukus galėsite naudotis naujuoju pirkiniu savo darbo vietoje.

Kur įsigyti gerų dokumentams skirtų lentynėlių?

Reikalingos patvarios lentynėlės dokumentams konkurencinga kaina? Tuomet užsukite pas mus – „Dolovijos“ parduotuvė įsikūrusi Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Parodysime asortimentą, patarsime, padėsime išsirinkti. Reikmenys popieriui parduodami labai gera kaina. Garantuojame dėmesingą aptarnavimą, puikų kainos ir kokybės santykį bei geriausią pirkimo patirtį.