Kopijavimo popierius A4 80g 

Prekių kiekis: 4

Be popieriaus neįsivaizduojamas darbas biure, viešosiose įstaigose, mokymo(si) procesas, menas ir daugelis kitų sričių. Popierių kone kasdien naudojame ir namuose bei daugelyje gyvenimiškų situacijų, todėl nė nereikia sakyti, kad popierius yra viena paklausiausių kanceliarinių prekių.

Kopijavimo popierius mūsų asortimente

· Mūsų asortimente esantis kopijavimo popierius yra kokybiškas, tvirtas ir universalus.
· Popieriaus storis – 80 g/m2.
· Popierius spausdinimui parduodamas pakuotėse po 500 lapų.
· Turime popieriaus, pagaminto iš balintos celiuliozės (balinama nenaudojant chloro).
· Mūsų asortimente yra akinamo baltumo popierius, gaminamo iš eukaliptų celiuliozės, popieriui suteikiančios tvirtumo ir neįtikėtinai lygų paviršių.
· Mūsų A4 popierius bus puikus pasirinkimas kopijavimo aparatams, spalvotiems, vienspalviams, rašaliniams bei lazeriniams spausdintuvams.

Popierius internetu

Popierius internetu – patogu, greita ir paprasta. Rinkitės mūsų el. parduotuvėje, apmokėkite Jums patogiu būdu ir nesukite galvos dėl pirkinio pristatymo – pristatome visoje Lietuvoje. O kai mūsų el. parduotuvėje popierius parduodamas su akcija, turite puikią progą sutaupyti ne kokybės sąskaita ir mokėti pigiau.

Kur įsigyti gero popieriaus kopijavimui?

Reikalingas geros kokybės biuro popierius spausdinimui ir / ar kopijavimui konkurencinga kaina? Tuomet užsukite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje arba pirkite internetu. Jums siūlome puikų asortimentą, geras kainas, profesionalų aptarnavimą. Mes prioritetą teikiame kokybei, todėl pateikiame tik aukštus kokybės standartus atitinkančius gaminius. Parduotuvėje rasite ir labai platų visų kitų kanceliarijos priemonių pasirinkimą.