Spalvotas, krepinis popierius, kartonas 

Prekių kiekis: 84

Spalvoto popieriaus paklausa didelė – jis itin populiarus mokyklose, kur dailės, darbelių pamokų metu, būreliuose mokiniai karpo, klijuoja, kuria. Ypač didelis tokio popieriaus bei kartono poreikis pradinukams, taip pat darželinukams, kurių kūrybinės idėjos ugdymo įstaigose įgyvendinamos labai dažnai. Tad jei domina kokybiškas spalvotas popierius, kartonas, taip pat gražus krepinis popierius, rinkitės „Dolovijos“ pasiūlymų gausoje.

Spalvotas popierius ir kartonas mūsų asortimente

Šioje prekių kategorijoje turime didelę spalvoto popieriaus ir kartono įvairovę, todėl visus gaminius suskirstėme į kelias grupes:

· Spalvotas popierius. Turime A3 ir A4 formato spalvoto popieriaus. Rinkitės iš plačios spalvų paletės. Mūsų pasiūloje rasite ir vienpusio, ir dvipusio popieriaus. Jei reikalingas spalvotas popierius spausdinimui, taip pat išsirinksite tinkamiausią – turime tinkančio spausdinti ir rašaliniais, ir lazeriniais spausdintuvais.
· Spalvotas ir baltas kartonas. Dvipusis ir vienpusis, gofruotas spalvotas kartonas mūsų pasiūloje. Gofruotas kartonas supakuotas lapais arba rulonėlyje. Tiek baltas, tiek spalvotas kartonas iš mūsų el. parduotuvės yra tvirtas bei aukštos kokybės.
· Origami popierius. Vaikams ir ne tik skirtas dekoratyvinis popierius, išsiskiriantis spalvų ir raštų įvairove. Labai populiarūs vaikiški motyvai: burbuliukai, bangos, krabai, gėlės ir kt., todėl juo naudojantis bus lengvai įgyvendinta bet kuri vaikiška idėja.
· Krepinis popierius. Rinkitės iš įvairių spalvų ir atspalvių. Visas krepinis popierius mūsų asortimente yra tvirtas, kokybiškas, labai patogus naudoti, tinkantis ir suaugusiems, ir darželinukams, pradinukams ar vyresnių klasių mokiniams.
· Spalvotas lipnus popierius. Toks popierius ir kartonas atrodo įspūdingai. Rinkitės vienos spalvos arba kelių spalvų rinkinį.

Spalvotas popierius, kartonas, krepinis popierius internetu – greita, patogu ir gera kaina

Pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje bus labai patogu. Nors asortimentas platus, bet nesunkiai rasite tai, kas reikalinga Jums. Prie prekių rasite jų aprašymą, tikslią kainą, iliustracijas. Rinkitės, apmokėkite Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsime pristatymu.

Kur įsigyti kokybiško spalvoto popieriaus ir kartono mokyklai?

Jei mokyklai ar kitam naudojimui reikalingas spalvotas popierius, kartonas, lipnus popierius, krepinis, origami ar kitoks, mūsų asortimente tikrai išsirinksite. Užsukite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje, kur apžiūrėsite visas prekes, o konsultantai padės pasirinkti tai, kas idealiai atitiks poreikius.