Kreida, vaškinės ir aliejinės kreidelės 

Prekių kiekis: 52


Kreida ir įvairios kreidelės yra kanceliarinės priemonės, skirtos piešti, pažymėti tekstinę ar grafinę informaciją, spalvinti, rašyti lentoje ir kt. Kreida ir kreidelės naudojamos darželiuose bei mokyklose, kai kuriose aukštosiose mokyklose, dailės, piešimo, meno būreliuose bei užsiėmimuose, verslo konferencijose ir kt.

Kreida ir kreidelės piešti ant asfalto

· Šioje prekių kategorijoje yra paprasta ir spalvota kreida; sausos kreidelės, aliejinės pastelės; vaškinės kreidelės, šilkinės kreidutės; anglis.
· Rašymui ir piešimui skirta kreida tinka naudoti patalpoje (lentai) ir lauke. Koks rinkinys aktualus – po 10, 33, 50 ar 100 vienetų?
· Sausos, aliejinės pastelės supakuotos po skirtingą vienetų skaičių dėžutėse, pavyzdžiui, 12, 24, 36 ar kt. Saugios sveikatai, tinka suaugusiems ir vaikams, naudojamos dailės būreliuose, meno, kūrybiniuose užsiėmimuose.
· Vaškinės, šilkinės kreidutės taip pat supakuotos po 6, 12, 24 spalvas ar kitą jų skaičių. Jos tinka naudoti ant popieriaus, drobės, stiklo, keramikos, metalo ar kitokio paviršiaus (priklausomai nuo konkretaus gaminio).
· Storos ir plonos kreidelės.

Mokyklinė kreida ir kreidelės internetu – mūsų el. parduotuvėje pirkti labai greita ir patogu, o neretai ir pigiau. Nepraleiskite progos taupyti brangų savo laiką.

Kur įsigyti kokybiškos kreidos ar kreidelių internetu?

Jei ieškote, kur pirkti kokybiškas, patvarias ir nepriekaištingą piešimo patirtį dovanosiančias kreideles ir kreidą gera kaina, siūlome užsukti į Lietuvoje veikiančią „Dolovijos“ kanceliarinių prekių parduotuvę. Mus rasite Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Siūlome labai platų pasirinkimą, profesionalų aptarnavimą, gaminius patrauklia kaina ir pagalbą renkantis tinkamiausias kreideles ar kreidą. Jei negalite atvykti, siūlome užsakyti internetu.