Vardo kortelės 

Prekių kiekis: 22

Vardo kortelės darbuotojams – identifikatoriai, kurie turi ne tik atlikti esminę savo funkciją, bet ir atrodyti reprezentatyviai. Kortelės paprastai segamos prie darbuotojų aprangos. Kokia tokios kortelės paskirtis? Esminė – identifikuoti darbuotoją, todėl kortelėje nurodomas jo vardas, pavardė bei pareigos, neretu atveju kortelę puošia ir įmonės logotipas. Ar Jums ir / ar Jūsų darbuotojams reikalingos kokybiškos, dailios, estetika alsuojančios vardo kortelės, už kurias mokėsite konkurencingą kainą? Tuomet pasižvalgykite po mūsų pasiūlą ir neabejojame, jog išsirinksite tinkamiausią variantą.

Verta nepamiršti, kad vardo kortelės ne tik leidžia identifikuoti darbuotoją, jos taip pat yra įmonės įvaizdžio dalis ir prisideda prie jo kūrimo. Tad tikslinga investuoti į kokybiškas, estetiškas korteles bei jų dėkliukus. Labai svarbus patvarumo kriterijus. Minėtus aspektus atitinkančias korteles rasite „Dolovijos“ pasiūlymų gausoje: tiek fizinėje parduotuvėje, tiek pirkdami internetu.

Kaip pasirinkti vardo korteles darbuotojams?

Jei Jūsų personalui reikalingos vardo kortelės, svarbu apsvarstyti kelis aspektus, kurie gali turėti įtakos kortelių pasirinkimui. Pirmiausia, jei turite ribotą biudžetą, su kanceliarinių prekių parduotuvės specialistais pasitarkite, kokias kokybiškas vardo korteles gali rekomenduoti pagal Jūsų finansines galimybes. Tai svarbu todėl, kad prioritetas neturėtų būti kiekybė ir kuo mažesnė kaina, bet optimalus kainos ir kokybės balansas.
Taip pat įvertinkite tai, kaip darbuotojai nešios / segės vardo korteles: pakabintas ant kaklo ar prisegtas prie drabužių. Nuo to priklausys, kokį užsegimą turinčius gaminius Jums rinktis – segamas žiogeliu ar klipsu arba kabinamas ant virvutės.
Įvertinkite, Jums reikalingos vertikalios ar horizontalios kortelės, taip pat reikėtų minkštų ar kietų. Jei yra rizika kortelėms sušlapti, atsidurti po vandeniu, prioritetą teikite toms, kurios pasižymi atsparumu vandeniui.

Vardo kortelės mūsų asortimente

· Vardo kortelės, esančios mūsų asortimente, skiriasi matmenimis. Turime 78x110, 65x105, 102x64, 87x54 mm ir kitų matmenų.
· Forma. Kortelės su darbuotojo vardu gali būti vertikalios arba horizontalios.
· Siūlome plastikinius vardo kortelių dėklus, pasižyminčius patvarumu, puikia išvaizda. Jie idealiai tinka darbuotojų pažymėjimams.
· Dėklai vardo kortelėms mūsų pasiūloje minkšti ir kieti. Minkštos įmautės yra lanksčios, plonos, nepaisant to, labai patvarios ir ilgaamžės, o kietos įmautės pasižymi stabilumu, atsparumu ir taip pat ilgaamžiškumu.
· Papildomų privalumų turi produktai su 360 laipsnių apsisukimo mechanizmu.
· Turime ir kieto matinio plastiko vardo kortelių dėklų, atrodančių subtiliai, stilingai ir labai dailiai.
· Skiriasi vardo kortelių tvirtinimo būdas – gali būti su klipsu ir / ar žiogeliu, taip pat su virvele. Kurį variantą pasirinkti, priklauso nuo Jūsų poreikių. Jei kortelė kabinama ant kaklo, žinoma, puikiai tiks su pakabuku virvutei. Jei korteles bus prisegamos prie darbuotojų aprangos, pasiteisins specialus laikiklis – klipsas ar žiogelis.
· Siūlome ir vandeniui atsparias vardines korteles su ZIP užsegimu – nepriekaištingas patikimumas, kai kortelei yra rizika sušlapti, patekti į vandenį. Tokių kortelių viena pusė yra skaidri, o kita – matinė.
· Dar asortimente yra paprasti identifikatoriai be laikiklio.

Vardo kortelės internetu

Ieškote kokybiškų, patvarių ir reprezentatyvių kortelių savo darbuotojams, bet niekaip nerandate laisvo laiko vykti jų rinktis į specializuotas parduotuves? Tuomet pasinaudokite pirkimo internetu teikiamais privalumais. Rinkitės darbuotojų vardo korteles mūsų el. parduotuvėje, atsiskaitykite Jums patogiu būdu, o mes pasirūpinsime sklandžiu ir operatyviu Jūsų pirkinio pristatymu.
Pirkti internetu labai greita ir patogu. O geriausia tai, kad pirkimo procesą atlikti galite nepalikdami darbo vietos, skirdami tam vos kelias savo laiko minutes. Negana to, pirkti internetu galite bet kuriuo Jums patogiu paros metu ar net savaitgaliais ir švenčių dienomis.

Kur įsigyti reprezentatyvių vardo kortelių?

Svarstote, kur pirkti aukštos kokybės, tvirtas ir atsparias vardo korteles darbuotojams? Ieškote šių gaminių pigiau, bet ne kokybės sąskaita? Tuomet Jums pats laikas susiplanuoti apsilankymą „Dolovijos“ kanceliarinių prekių parduotuvėje, kurią rasite Vilniuje, T. Ševčenkos gatvėje. Laukiame visų, kuriems reikia vardo kortelių ar kitų kanceliarinių prekių. Garantuojame platų asortimentą gera kaina, dėmesingą ir profesionalų aptarnavimą, pagalbą renkantis reikalingus gaminius ir geriausią pirkimo patirtį. Jei esate ne iš Vilniaus ar negalite atvykti dėl kitų priežasčių, ne bėda – tokį pat puikų asortimentą rasite ir mūsų el. parduotuvėje.