Dekoratyvinis popierius, kartonas 

Prekių kiekis: 241

Dekoratyvinis popierius, kartonas yra universalios priemonės, kurias galima naudoti kūrybiniais ir praktiniais tikslais. Jie itin tinkami įvairiems rankdarbiams gaminti ar meniniams projektams įgyvendinti. Dekoratyvinis popierius ir kartonas gali būti įvairių spalvų, storių ir tekstūrų. Nuo ryškių atspalvių iki metalinio blizgesio popieriaus ar kartono – Dolovija internetinėje parduotuvėje kiekvienas ras savo norus ir poreikius geriausiai atitinkančias priemones dekoravimui. Jei norite patys tuo įsitikinti, nieko nelaukite ir pasižvalgykite mūsų kataloge!

Dekoratyvinis popierius kvietimams, vizitinėms kortelėms ir kitiems rankdarbiams

Kokios jo panaudojimo galimybės? Dekoratyvinio popierius ar kartonas – yra be galo universali priemonė, kurią galima naudoti daugybe skirtingų būdų. Štai, kelios idėjos, kam jis gali praversti:

  • Vizitinės kortelės. Dekoratyvinis kartonas gali itin tikti vizitinėms kortelėms gaminti, kai norisi, jog jos atrodytų profesionaliai ir būtų pakankamai tvirtos.
  • Kvietimai ir atvirukai. Kvietimams ir atvirukams kurti taip pat galite naudoti dekoratyvinį popierių ar kartoną. Šios medžiagos puikiai tinka spausdinimui, tad nepriklausomai nuo to, ar viską kursite ranka, ar maketuosite kompiuteriu, nesunkiai gausite jus džiuginantį rezultatą.Taigi, mūsų siūlomas popierius yra puikus popierius kvietimams, atvirukams. 
  • Dovanų pakavimas. Dekoratyvinis blizgus popierius pravers ir pakuojant dovanas. Kadangi dažniausiai jį galima įsigyti A4 formato, ne visada į jį pavyks supakuoti visą dovaną. Tokiais atvejais naudokite jį papildomų elementų gamybai, pavyzdžiui, dovanų kortelėms, kaspinėliams ar kita.
  • Rankdarbiams. Šis popierius ir kartonas idealiai tiks ir įvairiems rankdarbiams kurti. Tai gali būti meno kūriniai namų sienoms, paveikslų rėmeliai ar dekoratyvinės dėžutės.
  • Pakuotės ir etiketės. Naudokite dekoratyvinį popierių, kad sukurtumėte unikalias ir akį traukiančias gaminių pakuotes, etiketes.

Tai tik kelios idėjos, kam gali būti reikalingas dekoratyvinis popierius ar kartonas, kadangi panaudojimo galimybės yra neribotos. Nebijokite eksperimentuoti ir pasitelkti savo fantaziją!

Milžiniškas dekoratyvinio popieriaus ir kartono pasirinkimas internetu

Dolovija internetinėje parduotuvėje rasite labai didelį dekoratyvinio popieriaus ir kartono pasirinkimą. Priklausomai nuo jūsų norų ir poreikių, galite rinktis iš skirtingų atspalvių, tekstūrų ir storio popieriaus. Stengiamės, jog kiekvieno kliento apsipirkimo patirtis čia būtų kuo geresnė, todėl visus užsakymus paruošiame kaip įmanoma greičiau, o taip pat siūlome labai gerą kainą, leisiančią sutaupyti.


Taigi, nesvarbu, ar jums reikalingas baltas ar spalvotas kartonas, tekstūruotas ar lygus popierius, reikiamą variantą tikrai rasite Dolovija kataloge!