Guašas 

Prekių kiekis: 35

Guašas yra akvarelės alternatyva, nuo pastarosios besiskiriantis savo neskaidrumu ir tirštesne tekstūra. Guašas naudojamas mokyklose per dailės pamokas, taip pat būreliuose, laisvalaikiui, kiek rečiau perkamas darželiams, nes tai geresnis pasirinkimas kiek vyresnio amžiaus vaikams, ne darželinukams. Reikia kokybiško guašo? Siūlome pasižvalgyti po mūsų pasiūlą.

Guašas mūsų asortimente

· Mūsų asortimente yra pavienės spalvos ir kelių spalvų rinkiniai. Rinkinys dažnai perkamas vaikams mokyklai – tai patogu vienoje vietoje turėti nedidelius kiekius įvairių spalvų guašo.
· Mūsų rinkiniai yra po 5, 6, 8, 9, 12 spalvų. Taip pat skiriasi ir talpos, tad nuspręskite, ar Jums reikalingi mažesni, ar didesni kiekiai.
· Plati spalvų paletė (juodas, baltas, rudas, žalias, raudonas, violetinis ir kt.) mūsų asortimente leis net išrankiausiems išsirinkti tokią spalvą ar jų gamą, kuri reikalingiausia.
· Siūlome guašą, tinkantį piešti ant popieriaus, kartono, drobės, medžio ar kito paviršiaus (priklausomai nuo konkretaus produkto).
· Vaikiškas skystas guašas. Turime vaikų kūrybai, jų darbeliams skirto guašo, pagaminto iš natūralių komponentų, saugių naudoti mažiesiems piešėjams.

Guašas internetu

Internetu pirkite lengvai, greitai ir patogiai. Jums nereikės derintis prie darbo laiko ar strateginės padėties, nes pirkimo el. parduotuvėje procesą kontroliuojate visiškai savarankiškai. Ar gali būti patogiau?

Kur įsigyti gero guašo?

Jei Jums reikia kelių guašo spalvų ar rinkinių piešimui, tapybai, jei prioritetą teikiate aukštai kokybei patrauklia kaina, tuomet Jūsų laukiame „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje. Pasiūlysime itin platų pasirinkimą, profesionalų aptarnavimą, patarimus, jei nežinote, koks guašas geriausias Jums. Siūlome pirkt patogiau, pigiau, o negalinčius atvykti kviečiame užsisakyti internetu.