Informacinės lentelės ir stoveliai 

Prekių kiekis: 7

Reikalingos kokybiškos ir estetiškai atrodančios plastikinės informacinės lentelės bei stoveliai? Tuomet užsukote būtent ten, kur juos išsirinksite. „Dolovijos“ asortimente rasite, kas atitiks Jūsų lūkesčius.

Kokias informacines lenteles rinktis?

Svarstydami, kokias informacines lenteles ir stovelius rinktis pirmiausia atsakykite sau į klausimą, kokiai informacijai jie bus skirti. Jei tai bus brošiūros, nedideli plakatai, vizitinių pluoštas, skrajutės su tam tikra informacija, reklamomis, tai puikiai tiks stoveliai. Pastaruosius rinkitės priklausomai nuo popieriaus dydžio, nes stovelių yra skirtingų. Plastikiniai reklaminiai stoveliai gali būti kaip stovai dokumentams, taip pat vizitinių kortelių, lankstinukų vieta.
Jei ieškote patikimos saugyklos įvairioms kanceliarinėms priemonėms, pavyzdžiui, rašikliams, žirklėms, antspaudams, užrašų lapeliams, klijams ar kt., tuomet geras sprendimas bus daug skirtingų skyrių turintis stovelis.
Jei turite daugiau informacijos lapų ir norite, kad jie visi būtų vienu metu matomi tikslinei auditorijai, verta pagalvoti apie lipnias reklamines lenteles – ant jų sukabinsite pranešimus, skelbimus, kontaktinę ar kitą informaciją. Tokias lenteles galima kabinti kabinete, laukiamajame, ant durų, koridoriuje ar kt. Informacinės lentelės dydį rinkitės pagal dažniausiai skelbiamą informacijos kiekį.

Informacinės lentelės mūsų asortimente

· Visos informacinės lentelės ir stovai yra kokybiški bei tvirti.
· Plastikinių stovelių gamybai naudotas skaidrus plastikas.
· Reklaminiai plastikiniai stoveliai skiriasi atraminės sienelės išmatavimais (turime 15x11, 23x15 cm ar kt.), taip pat kokio formato reklaminei spaudai yra skirti (turime A6, A5, A4 formatų).
· Turime ir lipnių reklaminių lentelių, kabinamų ant kabinetų durų, laukiamuosiuose ar pan. Jos skiriasi matmenimis – Jums siūlome 15x23, 10x14, 10x22 cm ar kt.
· Lipnių reklaminių lentelių gamybai naudojamas storas, tvirtas skaidrus plastikas. Tokia lentelė bus idealus variantas pateikti reklaminei informacijai.
· Asortimente rasite ir skaidraus plastiko keliolikos dalių stovelį-pieštukinę, kuris bus puikus sprendimas, jei reikia patikimos ir stilingos vietos ne tik brošiūroms, reklamoms, bet ir kanceliarinėms priemonėms.

Kiek kainuoja lentelės ir stoveliai informacijai?

Informacinių lentelių ir stovelių kaina skiriasi. Kokybišką stovelį mūsų asortimente galite įsigyti už 4–9 eurus. Konkreti kaina priklauso nuo stovo išmatavimų. Lipnios reklaminės lentelės, kurių kainas taip pat lemia matmenys, kainuoja nuo 2 iki 6 eurų.
Įvertinkite savo poreikius bei finansines galimybes ir mūsų asortimente atraskite idealiai juos atitinkančius gaminius. Garantuojame labai patrauklų kainos ir kokybės santykį.

Lentelės informacijai internetu

Norite naujas lenteles ir stovus bukletams, lankstinukams, reklamai ar kitiems dokumentams įsigyti patogiai, greitai bei neišeidami ir namų ar darbo vietos? Tuomet siūlome pirkti internetu – mūsų el. parduotuvėje tai labai patogu ir paprasta. Išsirinkite reikalingas prekes, patogų apmokėjimo būdą, o mes pasirūpinsime pirkinio pristatymu.

Kur įsigyti kokybiškų informacinių lentelių?

Reikalingos geros, kokybiškos, tvirtos informacinės lentelės kabinti ant durų ir stoveliai ant darbo stalo? Svarstote, kur tokius pirkti konkurencinga kaina? Tuomet kviečiame į svečius – „Dolovijos“ parduotuvė, įsikūrusi Vilniuje, laukia Jūsų! Čia apžiūrėsite mūsų siūlomą asortimentą ir išsirinksite tai, kas tinkamiausia Jums. Mūsų personalas visada pasirengęs atsakyti į Jūsų klausimus, patarti ir padėti išsirinkti.

Asortimente, be informacinių lentelių ir stovelių, rasite ir kitas kanceliarines prekes.