Braižybos ir piešimo popierius 

Prekių kiekis: 74

Braižybos popierius dažniausiai naudojamas matematikos, braižybos pamokoms, studijuojant architektūrą, o piešimo popierius taip pat itin populiarus: mokyklose, darželiuose, piešimo būreliuose, įvairiems darbeliams ir t.t. Šių priemonių panaudojimo spektras labai platus. Jei Jums reikalingas aukštos kokybės braižybos, piešimo popierius, „Dolovijos“ pasiūloje išsirinksite tinkamiausią Jums.

Piešimo ir braižybos popierius mūsų asortimente

· Mūsų piešimo popierius tinka mokyklai, darželiams bei kitoms ugdymo įstaigoms, būreliams, rankdarbiams, dailės pamokoms, lankstymui, profesionaliam piešimui ir kt. Visas popierius, skirtas piešimui, yra aukštos kokybės, todėl garantuos geriausią piešimo patirtį. Jis puikiai tiks tiek profesionaliems dailininkams, tiek mėgėjams.
· Piešimui skirtas popierius yra A3, A4, A5, A6 formato. Albumai turi 100, 20, 30 lapų ar kitą jų skaičių.
· Braižybos popierius reikalingas mokyklose matematikos, braižybos pamokoms, braižybos, architektūros būreliams, studijoms ir pan. Sau tinkamą ras ir profesionalai, ir mėgėjai.
· Popierius braižybai yra A3, A4 formato. Albumai turi 10, 20 lapų.
· Turime ir tapybai skirto popieriaus – storo, kokybiško ir tvirto. Tapant ant jo akvarele popierius nesuminkštėja. Tapybos popierius yra net 200 g / m2 ar dar storesnis.
· Turime ir eskizams skirtą popieriaus albumą kieta nugarėle, todėl piešti eskizus bus patogu net ten, kur nėra komfortą suteikiančios darbo vietos.

Kokį popierių rinktis?

Rinkdamiesi popierių būtinai atsižvelkite į tai, kam jis yra skirtas: piešimui, tapybai, eskizų piešimui, braižybai ar kt. Tik tinkamai parinktas popierius atskleis geriausias savo savybes. Pavyzdžiui, jei tapybai pasirinksite per ploną popierių, rezultatas gali ir neatitikti lūkesčių, kadangi popierius bus imlesnis drėgmei, kurią suteikia akvarelė. Jei braižybai pasirinksite netinkamo storio popierių, dirbti bus nepatogu, sunkiau išgausite tikslumą, popierių bus lengva pažeisti braižymo priemonėmis.

Jei nežinote, koks popierius geriausiai tiktų Jums, mūsų komandos specialistai pasirengę Jums patarti.

Braižybos popierius ir piešimo popierius internetu

Jums reikalingas tvirtas, kokybiškas braižybos popierius? O gal dailės pamokoms, piešimui, vaikams laisvalaikiui reikia gero piešimo popieriaus? Negaiškite laiko kelionėms į fizines parduotuves, nes pirkti internetu kur kas greičiau ir patogiau. Mūsų el. parduotuvėje rasite platų asortimentą piešimui ir braižybai skirto popieriaus. Išsirinkite Jums tinkamiausią, o mes pasirūpinsime operatyviu ir sėkmingu jo pristatymu Jūsų nurodytu adresu. Tiesa, mūsų el. parduotuvėje yra ir kitos mokyklinės prekės!

Kur įsigyti gero popieriaus braižybai, piešimui?

Domina piešimo, braižybos popierius, tapybai skirto popieriaus albumai vaikams, profesionalams, mokiniams ar kt.? Svarstote, kur jų įsigyti labai gera kaina? O gal aktualūs ir kiti reikmenys piešimui ir braižybai? „Dolovijoje“ siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį, profesionalų aptarnavimą, pagalbą renkantis ir platų pasirinkimų spektrą. Atvykite pas mus. Esame įsikūrę Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Jei reikės, patarsime ir padėsime pasirinkti tinkamiausią variantą Jums.

Be popieriaus, mūsų asortimente yra ir kitos biuro, mokyklinės prekės: sąsiuviniai, darbo knygos, parkeriai, popierius spausdinimui ir kiti kanceliariniai reikmenys.