Skylamušiai 

Prekių kiekis: 22

Skylamušių spektras platus: įprasti, dekoratyviniai, forminiai ar figūriniai skylamušiai, skylamušiai odai, popieriui ir kt. Jei ir Jums reikalingas geras, patvarus skylamušis, rinkitės mūsų asortimente.

Šis įrankis yra nepakeičiamas darbo vietoje biure. Bet kurioje vietoje, kur dirbama su popieriumi, sutartimis, dokumentais ar prezentacijomis, visuomet praverčia skylamušiai. Reikia, kad šis įrankis būtų patvarus, kadangi priklausomai nuo darbo vietos, jį naudoti gali tekti tikrai daug ir tikrai dažnai. Dešimtys, šimtai ar net daugiau susegamų lapų tikrai nėra lengva užduotis, jeigu neturite gero, tvirtos konstrukcijos skylamušio. Platus „Dolovija“ biuro prekių asortimentas pasirūpins jūsų darbo vietos reikmėmis.

Paspaudę ant prekės nuotraukos kataloge arba atsidarę specialų skyrelį „Žiūrėti“, rasite visą svarbiausią informaciją apie jus dominantį skylamušį. Galėsite tiksliai žinoti, su kokio formato lapais jis tinkamas dirbti, kiek lapų galima pvz., susegti vienu metu ir kokius priedus bei papildomas naudingas funkcijas jis turi.
Šiuolaikiniai skylamušiai yra dažniausiai gaminami iš plastmasės ir/ar metalo. Tvirta jų konstrukcija leidžia juos naudoti ilgai ir lengvai. Šiuolaikiniai biuro skylamušiai yra saugūs ir nėra itin brangūs. Jeigu ieškote bene geriausio kainos ir kokybės santykio, jį jums visada pasiūlysime savo elektroninėje parduotuvėje.

Skylamušiai mūsų asortimente

· Turime platų skylamušių pasirinkimą pagal spalvas: rožiniai, mėlyni, juodi, žali, pilki, violetiniai, raudoni ir kt. Todėl net skylamušį galite derinti prie savo darbo aplinkos kolorito.
· Dviejų ar keturių skylių skylamušis popieriui – koks reikalingas Jums?
· Turime skylamušių, padengtų aksomą primenančia guma, – maksimalus komfortas naudojantis šia priemone.
· Speciali skylamušių liniuotė padeda lengvai nustatyti lapo formatą. Mūsų skylamušiai gali padaryti skylutes A3, A4, A5, A6 formatų lapuose.
· Skylamušiai skiriasi vienu metu pramušamų lapų skaičiumi. Mažesni namų naudojimui, mokiniams puikiai tinkantys skylamušiai vienu metu pramuša 10 lapų (80 g/m2) popieriaus. Biurui puikiai tiks kiek daugiau (pavyzdžiui, 20) lapų vienu metu pramušantys kompaktiški skylamušiai iš mūsų asortimento.
· Keturias skylutes vienu metu pramušantys skylamušiai muša 5,5 mm skersmens skylutes, tarp jų palikdami 80 mm tarpus. Vienu metu pramuša iki 12 lapų popieriaus.
· Jei skylamušį naudojate dažnai ir reikia pramušti labai daug popieriaus lapų, siūlome rinktis galingą metalinį, vienu metu pramušantį net iki 65 lapų (70 g/m2) popieriaus, naudojant net iki 50 proc. mažiau jėgos, nei pramušant skylutes klasikiniu skylamušiu.
· Optimalus variantas – kokybiški, kompaktiški, iki 30–40 lapų vienu metu pramušantys metaliniai skylamušiai, turintys liniuotę, padėsiančią patogiai reguliuoti lapo formatą.
· Mūsų asortimente – įprasti ir dekoratyviniai skylamušiai.
· Jūsų dėmesio laukia nedideli, kompaktiški skylamušiai, kurie lengvai tilps į kuprinę, darbo rankinę, stalčių, ir dideli skylamušiai profesionaliam naudojimui.

Skylamušiai internetu

Domina įprasti ar dekoratyviniai skylamušiai pigiau? Tuomet pasinaudokite proga pirkti „Dolovijos“ el. parduotuvėje, mėgaukitės konkurencinga kaina ir nesukite galvos dėl pirkinio atsiėmimo – pristatysime sklandžiai ir operatyviai. Pirkti internetu labai patogu ir greita.

Jeigu tiksliai žinote, kokio skylamušio reikia ir koks variantas yra reikalingas, tuomet galite pasinaudoti patogiu prekių filtru, kuris leidžia rūšiuoti prekes pagal gamintoją. Visą asortimentą taip pat galite rikiuoti pagal kainą ar pavadinimą. Šie du įrankiai leidžia daug greičiau rasti ir įsigyti tai, ko norisi ar reikia. Yra daugybė parametrų, kurie yra ir gali būti svarbūs renkantis, tačiau jums turėtų aktualiausi būti du – pramušimo galia ir papildomi priedai. Labai naudinga, jeigu prie jūsų pasirinkto skylamušio modelio bus liniuotė, kuri leis išlygiuoti lapą(-us) arba pasirinkti norimą formatą. Pramušimo galia matuojama pramušamų lapų skaičiumi. Jis svyruoja nuo ~20 iki 60+. Visada geriau rinktis šiek tiek pajėgesnį skylamušį, jeigu abejojate dėl to, kiek konkrečiai lapų reikės pramušti.

Kur įsigyti gerą skylamušį?

Puikų skylamušį namų naudojimui, mokyklai, darželiui, biurui ar kitai veiklai įsigysite „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje. Patarsime ir padėsime pasirinkti. O jei esate ne iš sostinės, tai internetu įsigytas prekes pristatysime visoje Lietuvoje.