Dekoratyvinės žirklės 

Prekių kiekis: 6

Dekoratyvinės žirklės yra puiki priemonė rankdarbiams, rankų darbo atvirutėms. Jei norite suteikti sau platesnes kūrybiškų idėjų įgyvendinimo galimybes, rinkitės dekoratyvines žirkles popieriui mūsų pasiūlymų gausoje.

Dekoratyvinės žirklės mūsų asortimente

· Visos mūsų pasiūloje esančios dekoratyvinės žirklės yra tvirtos, patikimos, kokybiškos. Jomis naudotis saugu, o įgyvendinamų idėjų spektras labai platus. Todėl neribokite savo kūrybiškumo – įsigykite dekoratyvines žirkles ir kurkite įstabius rankdarbius, dekoruokite atvirutes, pakvietimus ir kt.
· Visos mūsų asortimente esančios žirklės yra 13,5 cm.
· Suapvalinti žirklių galai suteikia saugumo, todėl jomis drąsiai galės naudotis ne tik suaugusieji, bet ir mokiniai, net mažieji kūrėjai.
· Mūsų dekoratyvinių žirklių kirpimo raštų spektras labai platus: nuo zigzago ir įvairaus dydžio bangelių iki originalių ir kur kas įmantresnių raštų.

Žirklės internetu

Dekoratyvinės žirklės internetu – patogu, greita ir paprasta. Taupykite savo laiką ir pirkite virtualioje erdvėje Jums patogiu metu iš namų, darbo, kavinės ar bet kurios kitos vietos. Galimybė pirkti internetu neriboja, o suteikia laisvę visiškai savarankiškai ir nepriklausomai planuoti pirkimo procesą.

Kur įsigyti dekoratyvinių žirklių rankdarbiams?

Jei ieškote patikimų, kokybiškų dekoratyvinių žirklių, tinkančių ir suaugusiems, ir vaikams, tuomet Jums patiks mūsų asortimente esančios. „Dolovijos“ pasiūloje turime platų dekoratyvinių žirklių spektrą, visos jos parduodamos labai gera kaina. Galite pirkti atvykę į mūsų parduotuvę Vilniuje arba internetu https://kanceliarinesprekes.lt/.