Užrašų knygutės 

Prekių kiekis: 58

Greičiausiai kiekvienas turime bent vieną užrašų knygutę. Tai puiki priemonė, kai reikia užsirašyti kažką svarbaus, pasižymėti būtinus atlikti darbus, vienoje vietoje turėti svarbią informaciją ir pan. Gražios užrašų knygutės praverčia mokiniams, verslo atstovams ir visiems, kurie mėgsta mintis, priminimus pasižymėti raštu. Nors šiais laikais neretas popierines užrašų knygutes iškeičia į išmaniuosius įrenginius, visgi stilinga, solidi, kokybiška knygelė užrašams net gali tapti Jūsų įvaizdžio dalimi. Negana to, ji bus puiki verslo dovana!

Knygutės užrašams mūsų asortimente

· Mūsų pasiūloje sau tinkamą knygutę ras visi: tiek mėgstantys klasiką, subtilumą, solidumą, tiek ir tie, kurie nevengia spalvų, prioritetą teikia išraiškingoms, ryškioms ir stilingoms kanceliarinėms priemonėms.
· Knygutės užrašams linijomis ir langeliais.
· Galite rinktis iš kelių formatų: A5, A6, B6 ir kt.
· Užrašų knygutės skiriasi lapų skaičiumi – turime 80, 82, 96, 100, 140 lapų ir kt.
· Platus viršelio dizainų spektras: subtilios, vienspalvės, spalvotos, ryškios, su paveikslėliais, retro stiliaus ir kt.
· Viršelis gali būti minkštas, kietas, medinis, pagamintas iš lanksčios odos ir kt.
· Popierius viduje taip pat gali būti labai įvairus: baltas arba spalvotas, įprastas ar sendintas.
· Gražios, stilingos ir kokybiškos užrašų knygutės suaugusiems bei vaikams. Pastaruosius ypač masina spalvotos.
· Užrašų knygutės su skiriamąja juostele, su gumele, su spirale.
Visos knygutės mūsų pasiūloje yra reprezentatyvios, gražios ir kokybiškos, todėl tai bus labai gera Jūsų įvaizdžio dalis arba stilinga dovana kolegoms, verslo partneriui, bosui, pavaldiniams.

Užrašų knygutės internetu

Reikalinga gera užrašų knygutė patrauklia kaina? Siūlome pirkti internetu mūsų el. parduotuvėje – tai labai patogu ir greita, o mes pasirūpinsime, kad pirkinys Jus pasiektu operatyviai bei sėkmingai. Pirkimas internetu leidžia išvengti derinimosi prie parduotuvių darbo laiko, savo laiko eikvojimo kelionėms po parduotuves, eismo spūstyse. Sekite mūsų asortimentą ir nepraleiskite progos įsigyti pigiau, kai taikoma akcija!

Kur įsigyti stilingų knygučių užrašams?

Ieškote, kur pirkti užrašų knygutes 2020 metams konkurencinga kaina? Tuomet siūlome puikų kainos ir kokybės santykį „Dolovijos“ parduotuvėje, o kai taikoma akcija, už knygutes mokėsite dar pigiau. Mus rasite Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Atvykite – čia visą asortimentą apžiūrėsite realiai, o profesionalūs darbuotojai užtikrins dėmesingą aptarnavimą – patarsime ir padėsime pasirinkti.