Lipnus dekoratyvinis popierius 

Prekių kiekis: 6

Dekoratyvinis popierius yra puiki priemonė įvairiems kūrybiniams darbams. Limpantis popierius suteikia dar daugiau galimybių, mat nereikia naudoti klijų, o popierius pats savaime labai lengvai ir patikimai prilimpa. Plati spalvų įvairovė tik dar labiau didina kūrybiškumo galimybes. Todėl jei gaminate šventines dekoracijas ar kitos paskirties kūrybinius darbelius, Jums tikrai pravers lipnus dekoratyvinis popierius – kokybiškas, tvirtas ir nepaprastai dailus. Siūlome pasižvalgyti po mūsų asortimentą ir savo kūrybinių priemonių arsenalą papildyti naujais pirkiniais.

Lipnus dekoratyvinis popierius mūsų asortimente

  • Turime puikų lipnaus dekoratyvinio popieriaus pasirinkimą: blizgūs lapai, kamštiniai lipnūs lapai, kreidiniai lipnūs lapai, limpantis blizgus kartonas, auksinis ar sidabrinis lipnus popierius, įvairių spalvų limpantis popierius ir kt.
  • Popieriaus spalvų paletė neįtikėtina: geltonas, mėlynas, rožinis, oranžinis, auksinis, sidabrinis ir kitų spalvų.
  • Taip pat turime ir blizgaus kartono, kuris irgi išsiskiria solidžia spalvų gama: žalias, mėlynas, rausvas, grafito spalvos, auksinis, rudas, raudonas ir kt.
  • Lipnaus dekoratyvinio popieriaus formatas gali būti: A5 ar A4.
  • Turime ir fluorasensinio, labai dailaus ir elegantiškai ryškaus lipnaus popieriaus.
  • Pakuotėje yra skirtingi lapų skaičiai – galite rinktis pakuotes su 20, 10, 4 ar kitu skaičiumi lapų.
  • Yra pakuotės su vienos spalvos lipniais lapais arba tokios, kuriose rasite skirtingų spalvų dekoratyvinius lipnius popieriaus lapus.

Limpantis popierius internetu – greita, patogu ir gera kaina

Reikalingas kokybiškas, patvarus ir dailus dekoratyvinis popierius kūrybiniams sumanymams įgyvendinti? Reikia įsigyti, tačiau neturite laiko kelionei po fizines pardavimo vietas? Juo labiau turint omenyje, kad paieškos gali užtrukti... Siūlome išnaudoti pirkimo internetu privalumus – rinkitės mūsų el. parduotuvėje, o mes pasirūpinsime prekių pristatymu.

Kur įsigyti gražaus dekoratyvinio limpančio popieriaus?

Jei domina lipnus dekoratyvinis popierius gera kaina, siūlome užsukti į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Čia apžiūrėsite visą asortimentą realiai, įvertinsite, koks popierius Jums labiausiai tinka pagal spalvą, kitus aspektus. Jei reikės pagalbos, padėsime pasirinkti tai, kas atitiks Jūsų poreikius. Negana to, mūsų parduotuvėje rasite ir kur kas daugiau priemonių kūrybiniams darbams.