Kartoniniai aplankai vaikams 

Prekių kiekis: 35

Kartoniniai aplankai yra tvirti, reprezentatyvūs bei suteikia patikimą apsaugą. Jie tinka popieriui, dokumentams, sąsiuviniams ar kt. Jeigu reikalingas kokybiškas kartoninis aplankas arba norite jais aprūpinti visą kolektyvą, tuomet rinkitės mūsų pasiūlymų įvairovėje – skirtingos spalvos, matmenys ir kiti dizaino ypatumai suteikia plačias pasirinkimo galimybes.

Kartoniniai aplankai mūsų asortimente

· Kartoniniai aplankai su lipukais. A4 formato, kelių spalvų: mėlyni, žali, raudoni, geltoni ir kt. Gamybai naudojamas storas, polipropileno plėvele dengtas kartonas.
· Aplankai su rankenėle (turi lipukus ir užsegimą). A4 formato, įvairių spalvų: mėlyni, žali, geltoni, juodi, ryškiai žali, bordo ir kt. Gamybai naudojamas kartonas, dengtas polipropileno plėvele. Aplankas išvaizdus ir patogus neštis.
· Kartoniniai aplankai su guma. Jų taip pat turime plačią spalvų paletę: žali, mėlyni, rausvi, melsvi ir kt. Gamybai naudotas supresuotas ir vašku padengtas kartonas.
· Mūsų asortimente yra ir dailūs, spalvingi, žaismingi vaikiški kartoniniai aplankai.
· Turime ir kartoninių segtuvų su įsegėle.

Kartoniniai aplankai internetu

Pirkdami internetu ne tik taupote brangų savo laiką, bet ir visiškai savarankiškai planuojate pirkimo procesą. Rinkitės kartoninius aplankus dokumentams, sąsiuviniams, pratyboms, popieriui ir kt. internetu, o mes pasirūpinsime sklandžiu pirkinio pristatymu.

Kur įsigyti kartoninių aplankų?

Domina naujas, kokybiškas kartoninis aplankas verslo dokumentams ar mokinio sąsiuviniams, pratyboms konkurencinga kaina? Užsukite į „Dolovijos“ parduotuvę Vilniuje ir išsirinkite tinkamiausią! Jei reikalingas ne tik segtuvas, bet ir kitos mokyklinės prekės ar biuro reikmenys, mūsų asortimente rasite platų pasirinkimą pigiau.