Antspaudai, antspaudų gamyba 

Prekių kiekis: 34

Antspaudai priklauso kanceliarinių priemonių gausai. Kalbant apie juos, daugeliui antspaudai asocijuojasi su dokumentais – tiesa, sutartys, perdavimo aktai ir kiti dokumentai tarp dviejų ar daugiau šalių turi būti patvirtinti antspaudais, todėl biuruose be jų neišsiverčiama. Negana to, antspaudų yra ir daugiau, pavyzdžiui, skirti mokytojams, auklėtojams, taip pat asmeniniai ir kt. Jei ir Jums reikia antspaudo ar didesnio jų kiekio, siūlome rinktis mūsų pasiūlymų gausoje.

Antspaudai mokytojams, daktarui bei kiti

· Surenkami antspaudai – puikus variantas tiems, kuriems yra poreikis keisti atspaudžiamą tekstą. Mūsų pasiūloje rinkitės 3, 4 arba 5 eilučių surenkamus antspaudus.
· O galbūt Jums tiks nešiojamas antspaudas? Analogų neturinti priemonė pasižymi aukštu funkcionalumu, patogumu ir kompaktiškumu. Tilps rankinėje, darbo segtuve, net kišenėje! Antspaudą visada turėsite šalia.
· Reikia pagaminti individualų antspaudą? Tada jums tiks antspaudų gamyba - Turime užsakomųjų antspaudų su konkrečiu užrašu. Pastarųjų korpusas ekologiškas, patvarus ir ilgaamžis. Galite rinktis iš plačios korpusų spalvų paletės: juodi, pilki, raudoni, mėlyni, žali, balti ir kt., bei kelių spaudo spalvų: mėlyna, juoda, žalia, violetinė, raudona. Galimi skirtingi matmenys: 26x9, 38x14, 47x18 mm ir kt. Jei reikalingas toks štampas, jo gamyba startuoja, kai pateikiamas užsakymas. Antspaudai mokytojams, daktarui bei kitoms reikmėms. 
· Turime antspaudų su konkrečiu užrašu, pavyzdžiui, „Apmokėta“, „Gauta“, „Kopija tikra“ ir kt.
· Mūsų pasiūloje rasite ir antspaudų pagalvėles. Metalinė dėžutė patvari, neimli išorės poveikiui, mechaniniams pažeidimams, tad ilgai išlaiko reprezentatyvią išvaizdą.
· Mūsų asortimente atskirai įsigyti galite antspaudo korpusą, gumytę ar kitus priedus.

Antspaudai/antspaudų gamyba internetu pagal užsakymą

Jei norite sau, kolegoms, pavaldiniams ar kt. įsigyti kokybiškų antspaudų bei jų priedų, Jums nereikės gaišti daug savo brangaus laiko, nes pirkti internetu labai patogu ir greita. Apsilankykite mūsų el. parduotuvėje www.kanceliarinesprekes.lt ir išsirinkite Jūsų poreikius bei reikalavimus atitinkančius antspaudus. „Dolovija“ – antspaudai, jų priedai ir gamyba.

Kur įsigyti kokybiškų antspaudų gera kaina?

Domina asmeninio antspaudo gamyba, o gal ieškote didelio kiekio antspaudų antspaudų gamybos mokytojams ar biuro darbuotojams patrauklia kaina? Tuomet siūlome apsilankyti „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje. Čia realiai apžiūrėsite visą asortimentą ir išsirinksite tai, kas geriausiai atitiks Jūsų poreikius. Jei reikia, patarsime ir padėsime pasirinkti. Garantuojame platų asortimentą, malonų aptarnavimą, puikią kokybę, galimybę mokėti pigiau ir geriausią pirkimo patirtį.