Mokyklinės kuprinės 

Prekių kiekis: 130

Kuprinė mokyklai yra vienas svarbiausių mokinio atributų. Būtent todėl kuprinės mokyklai pasirinkimas yra nelengvas procesas, reikalaujantis žinoti tam tikrus aspektus. Renkantis nereikėtų vadovautis vien tik vizualiniu vaizdu, nes kuprinę vaikas nešios kiekvieną dieną, ji turės tiesioginės įtakos laikysenai, todėl pirmiausia kuprinė turi būti ergonomiška ir patogi. Jei ieškote kaip tik tokios kuprinės į mokyklą, rinkitės „Dolovijos“ asortimente ir pasirūpinkite kokybiška kuprine, vaiko patogumu ir sveikata.

Kaip išsirinkti mokyklinę kuprinę pradinukui ar paaugliui? 

Kuprinės pirmokams

Kartais laikomasi pozicijos, kad labai svarbus kuprinės pirmokams/pradinukams pasirinkimas, bet specialistai pabrėžia ir tai, jog ne mažiau reikšminga rinktis tinkamą mokyklinę kuprinę ir paaugliams, kuomet būna labai ryškus ūgio padidėjimas, lemiantis vaiko laikyseną.

Jei renkatės ar planuojate rinktis šią mokyklinę priemonę, greičiausiai keliate klausimą, kokios kuprinės vaikams mokyklai yra geriausios. O geriausios bus tos, kurio atitiks kelis reikalavimus.
Pirmiausia, rinkdamiesi kuprinę skirkite pakankamai dėmesio nugarinei kuprinės daliai. Ji turi būti kieta, ergonomiška ir pasiūta iš medžiagų, kurios laidžios orui.
Petnešos – dar vienas kuprinės elementas, kuris labai svarbus. Prioritetą teikite kuprinėms, turinčioms ne siauresnes kaip 3,5 cm petnešas ir gerus paminkštinimus. Įsigiję kuprinę tinkamai sureguliuokite dirželius – kuprinė neturi kaboti žemiau juosmens ir neturėtų būti aukščiau pečių. Todėl jau pirkdami įvertinkite kuprinės aukštį.
Labai svarbus kriterijus yra kuprinės svoris. Kuprinė pradinių klasių mokiniams neturėtų sverti daugiau kaip 700 g tuščia, o paaugliams – daugiau kaip kilogramo.
Minėti aspektai labai reikšmingi siekiant užtikrinti taisyklingą vaiko laikyseną. Kuprinė mokyklai, ne paslaptis, teikia apkrovą nugarai, stuburui. Jei stuburo padėtis netinkama, raumenys spaudžiami, drauge daroma neigiama įtaka ir vaiko vidaus organams, organizmo aprūpinimui deguonimi, sąnariams ir raiščiams tenka didelės apkrovos. Visa tai suponuoja ne tik netaisyklingą laikyseną, bet ir kitu negalavimus. Todėl kuprinės mokyklai pasirinkimas – labai atsakingas ir svarbus.

Mokyklinės kuprinės mūsų asortimente

· Kuprinės pirmokams, pradinukams ir paaugliams. Visos yra kokybiškos, tvirtos, atsparios ir reprezentatyvios. „Dolovijos“ kuprinės mokyklai itin lengva prižiūrėti, dėl to kiekvienais mokslo metais neteks pirkti vis naujos kuprinės. 
· Rinkitės komplektus: kuprinė + penalas + maišelis sportinei aprangai; kuprinė + penalas + pieštukinė + maišelis sportinei aprangai; kuprinė + penalas + pieštukinė + piniginė + maišelis sportinei aprangai.
· Išorinė kuprinių dalis impregnuota, gamybai naudojamas kokybiškas poliesteris, tai užtikrina atsparumą drėgmei, krituliams ir kitam išorės poveikiui.
· Mūsų asortimente esančių kuprinių petnešėlės yra labai patogiai ir lengvai reguliuojamos, pasižymi ergonomiškomis savybėmis.
· Kvėpuojančios atlošo pagalvėlės, atšvaitai suteikia papildomų privalumų, patogumo, saugumo.
· Kuprinės mergaitėms ir kuprinės berniukams. Kuprinės mokyklai skiriasi spalvomis, piešinėliais: juodos, mėlynos, žalios, pilkos, su kačiukais, su pakalikais, su transformeriais ir kt.
· Mūsų pasiūloje – tik madingos kuprinės. Jos gali būti naudojamos ir laisvalaikiui. 
· Kiekviena kuprinė mokyklai turi labai patogų užsegimą, kuriuo lengvai naudosis net patys mažiausieji – pirmokai.
· Pakietintas kuprinių dugnas užtikrina, jog kuprinės turinys bus apsaugotas nuo drėgmės, jei kuprinė būt pastatyta ten, kur šlapia. Taip pat tai garantuoja kur kas lėtesnį mokylinės kuprinės dugno dėvėjimąsi, kas labai aktualu, nes mokykloje mokiniai kuprines dažnai laiko pastatytas ant žemės.
· Patikimas ir vertinamas austrų kuprinių gamintojas „Donau“.

Mokyklinės kuprinės mergaitėms

Mūsų asortimente rasite pačias įvairiausias mokyklines kuprines mergaitėms. Rožinės moykyklinės kuprinės, su paveiksliukais, gėlytėmis, raštais. Mergaitiška mokyklinė kuprinė ne tik sukurs gražų įvaizdį, bet bus patogi bei praktiška. 

Mokyklinės kuprinės berniukams

Ieškote mokyklinės kuprinės berniukui ar paaugliui? Turime kuprinių, kurios tikrai patiks berniukams! Juodos mokyklinės kuprinės, mėlynos, žalios, su paveiksliukais bei raštais. Užsukite ir išsirinkite. 

Mokyklinės kuprinės vaikams internetu

Kuprinės mokyklai internetu 1,2,3,4,5 klasei bei kitoms – patogu ir greita pirkti. Galimybė pirkti internetu suteikia visišką laisvę savarankiškai pasirinkti pirkimo laiką ir vietą. Galite pirkti tada, kada patogu Jums ir nereikia derintis prie parduotuvių darbo laiko. Jei reikalinga kuprinė mokyklai, bet drauge norite taupyti brangų savo laiką, tai galimybė pirkti el. parduotuvėje bus puiki išeitis.

Kuprinių pasirinkimas vienoje vietoje, konkurencingos kainos ir šaunios akcijos – tai, ką rasite mūsų el. parduotuvėje.

Kur įsigyti kokybiškų kuprinių mokyklai?

Domina kuprinės į mokyklą paaugliams, o gal aktualios vaikiškos kuprinės mokyklai? Norite įsigyti kuprinę gera kaina, bet kokybišką ir tokią, kurią vaikas sėkmingai nešios ne vienerius metus? Rinkitės „Dolovijos“ pasiūloje, jei prioritetą teikiate ergonomikai, aukštai kokybei, patvarumui ir ilgaamžiškumui. Tai – ilgalaikė investicija į Jūsų vaiko patogumą ir geros laikysenos prevenciją. Jeigu reikalinga konsultacija renkantis kuprinę mokyklai, tuomet drąsiai galite kreipti į mus! 

Realiai apžiūrėti mūsų gaminius galite parduotuvėje Vilniuje. Jei esate iš kito miesto ar dėl kitų priežasčių negalite atvykti į parduotuvę, pirkite internetu. Užsakytas prekes pristatysime Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje ar bet kuriame kitame Lietuvos mieste.