Modelinas Magic Dough 

Prekių kiekis: 11

Modelinas Magic Dough

Prieš kurį laiką vaikams lipdymui daugiausia buvo perkamas plastilinas. Pastarasis nors ir leidžia kurti bei lipdyti įvairias formas, visgi nepatogus tuo, kad limpa prie rankų, stalo ar kitų baldų, tepa drabužius ir minkosi palyginti gana sunkiai. Tad į vaikams skirtų žaislų sektorių „įsiveržęs“ modelinas labai greitai pelnė simpatijas vien dėl to, kad jį lengvai minkyti gali net ir mažesni vaikai, taip pat jis nelipšnus, kas padeda palaikyti švarą.

Šiandien retas nežino, kas yra modelinas. Ši priemonė pelnė ne tik vaikų, bet ir suaugusiųjų simpatijas, mat suteikia itin plačias galimybes kūrybai, smulkiosios motorikos lavinimui, saviraiškai ir pan. 

Modelinas Magic Dough vaikams ypač gera kaina

Ieškantys modelino patrauklia kaina turėtų pasižvalgyti po mūsų asortimentą – šioje kategorijoje prekių kainos startuoja vos nuo 1–2 eurų – tiek kainuos baltas, 250 gramų pakuotės modelinas. Brangiausios prekės šioje kategorijoje kainuoja apie 16–17 eurų – tiek kainuos tvirtame krepšelyje supakuoti aštuoni indeliai spalvoto modelino. Prekių kainų ribos plačios, todėl sau tinkamą produktą išsirinks tiek norintys pirkti pigiau, tiek galintys leisti mokėti kiek didesnę sumą.

Ore stingstantis modelinas rankdarbiams

Modelino pasirinkimas tikrai nemažas. Vieni renkasi pagal spalvas, kiti pagal kainą, dar kiti pagal pakuotės dydį ar kitus parametrus. O mes jums siūlome rinktis pagal džiūvimo būdą ir raginame išbandyti ore stingstantį. Toks modelinas vaikams bus priemonė kūrybiškam, turiningam laisvalaikiui.

Šis modelinas Magic Dough žavi ryškiomis spalvomis, kas vaikams tikrai patinka. Ore stingstantis modelinas vaikams labai lengvai formuojamas, jis minkštas, malonios tekstūros, lengvai minkomas net ir mažesniems vaikams. Jei modelino rinkinys yra iš kelių spalvų, jas galima maišyti tarpusavyje ir išgauti naujus atspalvius.

Šis modelinas rankdarbiams netepa rankų, nelimpa prie paviršių, todėl juo naudojantis lengva palaikyti švarą.

Savybė džiūti ir kietėti ore yra viena iš išskirtinių, kalbant apie šią priemonę. Galite lipdyti, formuoti ir jau netrukus džiaugtis savo kūrybos rezultatais. Kai kuriuose rinkiniuose į komplektaciją įeina ir papildomi elementai, pavyzdžiui, skirti sukurti figūroms. Tad pirkdami įsitikinkite, ar pasirinktas modelino rinkinys turi papildomų priedų pakuotėje ar šį tą reikės įsigyti atskirai.

Savo asortimente turime ore stingstančio modelino, kuris orientuotas į vyresnius vaikus ir suaugusius. Toks nebus tinkamas vaikams iki 3 metų. Šis modelinas Magic Dough neturi kvapo, yra pilnai paruoštas naudoti – atidarote pakuotę ir lipdote. Svarbu paminėti, jog jis draugiškas gamtai.

Modelino nauda vaikams

Lipdymas patinka daugeliui vaikų. Puiku, nes šis užsiėmimas turi daug privalumų. Labai didelis lipdymo vaidmuo akcentuojamas smulkiosios motorikos lavinimo kontekste. Taip pat lipdant ugdomi konstravimo įgūdžiai, mąstymas, kūrybiškumas, rankų ir akių koordinacija. Negana to, lipdant, suminkant masę ir vėl lipdant vaikas mato procesą, rezultatą, mėgaujasi tuo.

O ką jau kalbėti apie tai, kad atžala smagiai leidžia laiką! Tai neabejotinai labai svarus argumentas. 

Dėl plataus privalumų sąrašo Magic Dough modelinas bus labai geras pasirinkimas dovanai, jei esate pakviesti į mažamečio gimtadienį.

Modelino rinkinys internetu

Modeliną rankdarbiams pirkti internetu bus labai patogu. Pasižvalgykite po mūsų asortimentą, paskaitykite patikusių prekių aprašymus, peržvelkite nuotraukas. Prie kiekvienos prekės pateikta išsami informacija padės priimti pirkimo sprendimą.

Mūsų pasiūloje modeliną rinksitės gera kaina. Baltas, rudas ar įvairų spalvų – visi produktai kokybiški, o pirkti bus labai paprasta ir greita – skirkite tam vos kelias minutes ir beliks laukti savo užsakymo.