Metaliniai tušinukai 

Prekių kiekis: 28

Kas yra tušinukas, sakyti nereikia. Tai – viena pagrindinių rašymo priemonių, tinkanti ir vaikams, ir suaugusiems: vyrams bei moterims. Metaliniai tušinukai naudojami biuruose, darželiuose, mokyklose, universitetuose bei kitų paskirčių įstaigose. Greičiausi bent vieną tušinuką kiekvienas turite ir savo namuose. Nepaisant to, kad gyvename technologijų laikais, tušinukų paklausa didžiulė.

Metaliniai tušinukai mūsų asortimente

· Renkantis tušinuką dažnas vertina dizaino aspektą. Siūlome platų šių rašymo priemonių koloritą. Koks tiks Jums: juodas, mėlynas, raudonas, violetinis, baltas, pilkas, melsvas, geltonas ar kitos spalvos?
· Visi mūsų parduodami metaliniai tušinukai yra labai patogūs laikyti, rašyti, ranka greit nepavargsta.
· Turime tušinukų su sukamuoju mechanizmu, su spaustuku ar kt.
· Metalinių tušinukų gamybai naudotos kokybiškos, patvarios medžiagos, todėl gaminys patogus ir ilgaamžis.
· Yra galimybė graviravimui, kuris Jūsų tušinukui suteiks unikalumo, gali tapti puikia Jūsų ar įmonės įvaizdžio dalimi arba asmenine ar verslo dovana


Metaliniai tušinukai internetu

Jei reikalingas paprastas metalinis tušinukas arba didelis jų kiekis, bet nerandate laisvo laiko paieškoms, siūlome pirkti internetu. Išsirinkti ir nusipirkti mūsų el. parduotuvėje užtruksite vos kelias minutes.

Kur įsigyti puikiai rašančių metalinių tušinukų?

Jei svarstote, kur pirkti metalinius tušinukus labai gera kaina, nedvejokite ir atvykite pas mus į Vilniuje įsikūrusią „Dolovijos“ parduotuvę. Realiai apžiūrėsite gaminius, o mes suteiksime naudingos informacijos, padėsime išsirinkti. Kai metaliniai tušinukai parduodami su akcija, yra proga juos įsigyti dar pigiau. Tiesa, be tušinukų, mūsų parduotuvėje dėmesio laukia ir kitos mokyklinės prekės.