Stovai brošiūroms 

Prekių kiekis: 62

Stovai brošiūroms yra vieni populiariausių darbo stalo reikmenų, kadangi tai puikus sprendimas dokumentams, popieriui, brošiūroms, katalogams laikyti. Tokie stovai leidžia lengvai palaikyti tvarką darbo vietoje, suteikia progą klasifikuoti dokumentus, katalogus ar kt. bei užtikrina estetišką, harmoningą vizualinį vaizdą. Šie brošiūroms, dokumentams, žurnalams skirti dėklai labai populiarūs biuruose, mokyklose ar kitose ugdymo įstaigose, viešosiose ar kitos paskirties institucijose ir kt. Reikia naujų stovų? Rinkitės mūsų asortimente!

Kokį brošiūrų stovą rinktis?

Rinkdamiesi stovą brošiūroms įvertinkite savo poreikius. Jei reikia laikyti daug katalogų, brošiūrų, dokumentų, rinkitės tvirtesnius, platesnius ir neutralių spalvų stovus, nes daug spalvotų dėklų gali atrodyti neestetiškai, varginti savo spalvine gama. Bet jei stovai reikalingi vaikams, pavyzdžiui, kiekvienam klasės mokiniui ar darželio grupės auklėtiniui, puikus pasirinkimas bus spalvingi, ryškūs.

Priklausomai nuo savo poreikių rinkitės pastatomus arba pakabinamus stovus.

Medžiagas, iš kurių pagaminti stovai brošiūroms, ir spalvinį koloritą derinkite atsižvelgdami į biuro, namų ar kitos vietos, kurioje laikysite stovus, interjerą.

Rinkitės stovus, turinčius vietą užrašams nugarėlėje, – papildomas patogumas klasifikuojant brošiūras.

Stovai brošiūroms mūsų asortimente

·         Pagal medžiagas mūsų platų asortimentą galime sugrupuoti į tris dideles grupes: kartoniniai, plastikiniai ir metaliniai stovai brošiūroms. Visi jie pagaminti iš kokybiškų, tvirtų medžiagų, tad ilgai išlaikys reprezentatyvią išvaizdą ir funkcionalumą.

·         Stovai pritaikyti A4 formato brošiūroms, žurnalams, katalogams ar pan.

·         Skirtingas nugarėlių plotis – pasirinkite tai, kas aktualiausia Jums.

·         Nepaprastai plati spalvinė gama: žali, juodi, pilki, geltoni, raudoni, mėlyni ir kt.

·         Nors didžiąją asortimento dalį sudaro pastatomi stovai brošiūroms, bet turime ir pakabinamų, tad sau tinkamus išsirinks visi pirkėjai.

·         Turime ir stovų su ratukais, puikiai tiksiančių darbo kabinete, laukiamajame ar pan.

·         Horizontalūs ir vertikalūs stovai.

·         Stovai su lentynėlėmis. Kiekviena lentynėlė gali išlaikyti nemažą svorį.

Brošiūrų stovai internetu

Stovai brošiūroms internetu – mūsų el. parduotuvėje išsirinksite greitai, apmokėsite patogiai, o prekes gausite operatyviai ir sklandžiai. Pirkti internetu labai patogu, nes pirkimo procesą galite planuoti visiškai nepriklausomai. Kai taikomos akcijos, stovelis kainuos dar pigiau nei įprastai!

Kur įsigyti gerą, stilingą stovą darbo stalui?

Domina kokybiški, dailūs stovai brošiūroms, katalogams, žurnalams ar dokumentams? Reikalingas vertikalus stovas konkurencinga kaina? Siūlome užsukti pas mus – „Dolovijos“ parduotuvė veikia Vilniuje. Patarsime ir padėsime išsirinkti.