Kamštinės lentos 

Prekių kiekis: 8

Kamštinės lentos itin populiarios biuruose, mokyklose, darželiuose, visuomeninėse ar kitos paskirties įstaigose. Tai ideali skelbimų, tvarkaraščių, mokinių darbų ar kitos viešinamos informacijos kabinimo vieta. Kartais kamštinės lentos ofisuose pasirenkamos konferencijoms, seminarams kaip patogi vieta pakabinti vaizdinę informaciją.

Jei ir Jus domina puikios kamštinės lentos, rinkitės plačioje mūsų pasiūloje.

Kamštinės lentos mūsų asortimente

· Lentos turi dvejopą rėmą: kamštinės lentos su mediniu rėmu arba su aliuminiu rėmu. Tiek vienas, tiek kitas pasirinkimas yra geras, daugiausia priklausantis nuo Jūsų poreikių ar interjero, kuriame lentą kabinsite. Tiesa, aliumininis rėmas atsparesnis mechaniniam poveikiui, tad dažniau pasirenkamas mokykloms, darželiams, o medinis rėmas savo spalva susilieja su kamštine lentos dalimi, tad sukuria vientisumo įspūdį ir atrodo labai stilingai, elegantiškai.
· Platus dydžių spektras leis atrasti geriausiai Jūsų poreikius atitinkančią lentą: 400x300, 600x450, 600x400, 1 200x900, 600x800, 900x600, 1 200x600, 1 000x1 000, 400x500 mm ir kt.
· Informacija prie lentų tvirtinama smeigtukais, kurių taip pat galite įsigyti „Dolovijos“ parduotuvėje Vilniuje arba internetu.
· Visos kamštinės lentos mūsų asortimente yra kokybiškos, patvarios ir užtikrins ilgą naudojimąsi jomis.
· Mūsų kamštinės lentos kabinamos ant sienos – tai padarysite labai lengvai ir patogiai.
· Kamštinių lentų kaina labai įvairi, daugiausia priklausanti nuo gaminio matmenų. Visi pirkėjai atranda jų poreikius ir galimybes geriausiai atitinkančias kamštines lentas.

Kamštinės lentos internetu

Jei ieškote puikios kamštinės lentos ar net ne vienos, tačiau neturite laiko kelionėms į specializuotas parduotuves, pirkti internetu yra puiki išeitis. „Dolovijos“ el. parduotuvėje rasite platų kamštinių lentų pasirinkimą, todėl įvertinkite savo poreikius ir atrasite geriausiai juos atitinkantį variantą. Pirkti internetu labai patogu, greita ir efektyvu laiko taupymo atžvilgiu. Tiesa, verta paminėti, kad mes užsakymus pristatome sklandžiai, atsakingai ir sparčiai.

Kur įsigyti gerą kamštinę lentą?

Domina geros kamštinės skelbimų lentos? Ieškote, kur jų įsigyti pigiau? Siūlome skirti šiek tiek laiko ir užsukti į Vilniuje, Ševčenkos gatvėje, įsikūrusią „Dolovijos“ parduotuvę. Čia Jūsų laukia kamštinės lentos, joms skirti smeigtukai bei didelė gausa kanceliarinių priemonių. Profesionalus personalas visuomet pasirengęs padėti, atsakyti į klausimus, suteikti naudingos informacijos ir rasti geriausią sprendimą.