Drobės 

Prekių kiekis: 52

Mėgstate tapyti ir laisvalaikiu tuo užsiimate, o gal esate profesionalas? Galbūt planuojate užsirašyti į tapybos užsiėmimus ir startuoti šioje srityje? Bet kuriuo iš šių atvejų Jums bus reikalingos drobės tapybai su porėmiu. Ne paslaptis, gera drobė prisideda prie puikaus galutinio rezultato ir tapytojo komforto proceso metu. Tad jei ieškote kokybiškos piešimui skirtos ant porėmio arba be porėmio, siūlome rinktis mūsų pasiūloje.

Drobės piešimui su porėmiu mūsų asortimente

· Siūlome dviejų tipų: su porėmiu ir kartoną, aptrauktą su drobe. Tapybai skirtos drobės ant porėmio užtrauktos labai profesionaliai ir skrupulingai. Kampuose porėmis sutvirtintas mediniais kaiščiais, padedančiais reguliuoti drobės įtempimą. Jei pasirinksite kartoną, aptrauktą drobe, turėsite patvarų pagrindą tapybai šiek tiek pigiau, palyginti su drobe ant porėmio.
· Didesnių matmenų porėmiams dar naudojami papildomi skersiniai, kuriuos taip pat galėsite reguliuoti pagal savo poreikius.
· Drobės gruntuotos, tad iškart galėsite tapyti.
· Drobė tinka darbui tiek su aliejiniais, tiek su akriliniais dažais.
· Turime labai skirtingų matmenų drobes. Ant porėmio užtrauktos gali būti 13x18, 18x24, 20x20, 30x40, 40x50, 50x70, 40x80 cm ar kitų matmenų. Galimi kartono su drobe matmenys: 18x24, 24x30, 30x30, 30x40 cm ir kt.
· Yra medvilninės – tai natūralaus pluošto medžiaga, pasižyminti patvarumu, atsparumu bei ilgaamžiškumu.
· Pigios ir brangesnės drobės – kaina priklauso nuo matmenų ir porėmio.

Drobės tapybai internetu

Šiais laikais neretas stokojame laiko, tad galimybė pirkti internetu yra nepamainomas dalykas. Jei norite greitai, patogiai ir negaišdami daug papildomo laiko įsigyti gerų drobių piešimui, siūlome rinktis mūsų el. parduotuvėje. Pirkite sparčiai, lengvai, konkurencinga kaina ir jau netrukus naudokitės naujuoju pirkiniu.

Kur įsigyti kokybiškų tapyti skirtų drobių gera kaina?

Domina drobės su porėmiais tapybai? Prioritetą teikiate patraukliam kainos ir kokybės santykiui? Tuomet nedelskite ir rinktis drobių atvykite pas mus. „Dolovijos“ parduotuvė įsikūrusi Vilniuje. Čia apžiūrėsite asortimentą, išsirinksite tai, kas tinkamiausia Jums. Jei nežinote, kurias drobes rinktis, patarsime ir padėsime priimti sprendimą.

Be drobių, „Dolovijos“ parduotuvėje dėmesio laukia įvairios mokyklinės prekės, skirtos ir mokslams, ir laisvalaikiui, pavyzdžiui, piešimui, lipdymui ar pan.