Vokai 

Prekių kiekis: 188

Vokai pirmiausia asocijuojasi su laiškais, bet jie gali pasitarnauti ir dovanoms, dokumentams, įvairioms smulkmenoms laikyti, o taip pat ir siųsti. Siūlome labai didelę vokų įvairovę pagal dydžius, spalvas ir kitus dizaino ypatumus. Kviečiame pasižvalgyti po asortimentą ir atrasti tokius, kurie geriausiai atitiks jūsų keliamus reikalavimus.

Vokai atvirutėms, dokumentams, siuntimui

Popieriniai vokai yra labai geras pasirinkimas laiškams, dokumentacijai, atvirutėms siųsti ar laikyti. Juos galite rinktis ir popierinių dokumentų sandėliavimui – patogu ant voko užrašyti informaciją apie jo turinį, todėl – prireikus – rasti reikalingus dokumentus bus nesudėtinga ir greita.

Jei norite siųsti dokumentus, atvirutę ar kažkokius nedidelius daiktus ir baiminatės, jog juos pažeis aplinkos sąlygos, itin populiarus variantas yra vokai su oro apsauga siuntimui. Jie patikimai saugo voko turinį nuo mechaninių pažeidimų, pavyzdžiui, subraižymo, įplyšimų, taip pat nuo aplinkos poveikio: drėgmės, saulės spindulių ir pan.

Ką galite išsirinkti mūsų asortimente?

Visi mūsų parduodami vokai: tiek paprasti popieriniai, tiek su oro apsauga, lipnūs, spalvoti, blizgantys, siuntimo vokai ar kitokie, yra aukštos kokybės, demonstruojantys reprezentatyvumą ir patvarumą. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti labai didelį pasirinkimą pagal matmenis, todėl neabejojame, kad išsirinksite tinkamiausius pagal tai, ką vokuose ketinate talpinti.

Mūsų pasiūloje rasite labai didelį paprastų popierinių vokų pasirinkimą. Plati dydžių gama leis nesunkiai išsirinkti tinkamiausius. Turime didelę pasiūlą prabanga ir elegancija alsuojančių vokų, kurie bus tobulas sprendimas dovanai ar kitu atveju, kai prioritetas yra ir voko išvaizda. Siūlome rinktis vokus, turinčius solidų žvilgantį paviršių, pagamintus iš prabangaus, storo ir tvirto popieriaus. Didelis privalumas ir tas, kad jūsų laukia įspūdinga spalvų paletė: balti, rudi, juodi, sidabriniai, raudoni, mėlyni, žydri, žali, geltoni, deimantiniai, auksiniai ir kitų spalvų bei atspalvių. 

Vokai su oro apsauga yra patvarūs, dėl pūslelinio pamušalo patikimai saugantys voko  turinį. Jų irgi pasirinkimas labai platus.

Mūsų e. parduotuvės asortimente yra ir lipnūs vokai. Jie skaidrūs, daugiausia naudojami sąskaitoms faktūroms, lydraščiams ir pan. Toks vokas labai lengvai priklijuojamas prie siuntos.

Pasiūloje rasite ir vokus su praplėtimu, t. y. tokiu dugnu, kurį galite praplėsti, taip padidindami voko talpą. Šių vokų pakuotėje yra net 500 vienetų. 

Pas mus galite pirkti ir CD diskams skirtus vokus su skaidriu langeliu.

Vokai internetu už ypač gerą kainą

Internetu pirkite pigiau, rinkitės greitai ir nesukite galvos dėl prekių atsiėmimo, nes siūlome ne tik labai patogų pirkimo procesą, bet ir užsakymo pristatymą. Mūsų e. parduotuvėje prie visų prekių rasite nuotraukas ir svarbiausią informaciją apie gaminį.

Kiekvienam iš jūsų siūlome ir patrauklias kainas. Vokas iš popieriaus mūsų e. parduotuvėje gali kainuoti vos nuo 3 centų. Kainai įtakos turi voko matmenys, popieriaus storis, gaminio dizaino ypatumai.