Konferencinai bloknotai,kempinės,priedai 

Prekių kiekis: 20

Konferenciniai bloknotai – populiari prekė ne tik konferencijoms, bet ir seminarams, mokymams ar kitiems renginiams, kur auditorijai gali būti poreikis užsirašyti informaciją. Jei ieškote kokybiškų bloknotų konferencijoms bei priemonių, leidžiančių pasirūpinti nepriekaištinga magnetinės lentos švara, rinkitės mūsų pasiūloje.

Konferenciniai bloknotai, kempinės mūsų asortimente

Šios prekių kategorijos produktus suskirstėme į tris grupes:
· Konferenciniai bloknotai. Šioje pasiūloje rinkitės iš kelių skirtingų bloknotų rinkinių. Matmenys yra 650x1 000 mm. Bloką gali sudaryti 50, 20 lapų. Priklausomai nuo savo poreikių, rinkitės bloknotus langeliais arba be jų. Konferenciniai bloknotai gaminami iš 60–70 g balto popieriaus.
· Kempinės magnetinei lentai. Įvertinkite asmeninius poreikius ir galimybes bei pasirinkite, kokia kempinėlė valyti lentai labiau tinka Jums. Turime su nekeičiama valomąja dalimi arba su keičiamomis servetėlėmis (skiriasi funkcionalumas ir kaina, bet valymo kokybė abiejų nepriekaištinga). Atskirai parduodame ir papildomas servetėles, skirtas magnetinės lentos valymo kempinėlėms. Tokios servetėlės labai lengvai priklijuojamos prie kempinės. Nepriklausomai nuo to, kurį variantą pasirinksite, kempinė magnetinei lentai bus minkšta, puikiai valys, lengvai slys per lentos paviršių ir jo nebraižys. Negana to, kempinės turi magnetukus, tvirtai laikančius jas prie lentos, todėl bus ne tik patogu valyti, bet ir nereikės papildomos vietos kempinei laikyti – ji galės visada būti prikibusi prie lentos.
· Priedai. Šioje prekių grupėje išsirinkite patogų ir funkcionalų tušinuką-lazerį, taip pat specialų magnetinėms lentoms valyti skirtą skystį.

Konferencijoms skirti bloknotai internetu

Jeigu Jums reikalingi konferencijų bloknotai, magnetinėms lentoms valyti skirtos servetėlės, kempinės, tuomet pasižvalgykite po mūsų asortimentą. Turime kokybiškų užrašų lapų langeliais arba be jų. Pirkti internetu labai patogu ir greita, nes pirkimo procesą galite planuoti visiškai nepriklausomai.

Kur įsigyti gerų bloknotų konferencijoms ir kempinių magnetinėms lentoms?

Reikalingi konferencijų blankai gera kaina? O galbūt domina nauja, kokybiška, puikiai valanti magnetinė kempinė magnetinei lentai? Bet kuriuo atveju skirkite šiek tiek laiko ir užsukite į Vilniuje įsikūrusią „Dolovijos“ parduotuvę. Tikrai rasite Jūsų poreikius atitinkančias prekes, o mes garantuojame dėmesingą aptarnavimą, patrauklų kainos ir kokybės santykį bei geriausią pirkimo patirtį.