Lipnus spalvotas popierius 

Prekių kiekis: 6

Dekoratyvinis lipnus spalvotas popierius bus labai geras pagalbininkas įgyvendinant net pačias įmantriausias kūrybines idėjas. Kokybišką, patvarų ir lengvai klijuojamą blizgantį lipnų spalvotą popierių patrauklia kaina rinkitės mūsų pasiūloje. Čia jūsų laukia plati spalvų gama, patogus pirkimo procesas ir aukštos kokybės produkcija. 

Spalvotas blizgantis lipnus popierius rankdarbiams

Rankdarbiams ir kitokio tipo kūrybiniams darbams naudingas spalvotas lipnus popierius neabejotinai žavi savo spalvų palete, suteikiančia progą įgyvendinti net įmantriausias vizijas. Pasiūloje jūsų laukia auksinis, sidabrinis, raudonas, žalias ar kitų spalvų lipnus dekoratyvinis kartonas, kuris tiesiog žėri! Didžioji dauguma esančio mūsų asortimente išsiskiria subtiliu blizgesiu, popieriui suteikiančiu prabangos įspūdį. Galite rinktis vienos spalvos popieriaus pakuotę arba tokią, kurioje lapai skirtingų spalvų.

Tiek blizgus, tiek kito tipo lipnus popierius yra storas, todėl demonstruoja ne tik dailią išvaizdą, bet ir patvarumą.

Spalvotas lipnus popierius internetu už ypač gerą kainą

Internetu pirkti ir patogiau, ir dažnu atveju pigiau. Mūsų pasiūloje lipnų spalvotą popierių rinktis galite vos nuo 3 eurų. Pirkdami atkreipkite dėmesį, kad kaina pateikta už pakuotę, o joje yra 20 arba 10 lapų (priklausomai nuo konkretaus produkto) A4 formato popieriaus.

Verta paminėti, kad perkant internetu reali popieriaus spalva gali skirtis nuo tos, kurią matote ekrane (dėl skirtingų ekrano nustatymų), todėl visada galite užsukti į fizinę mūsų parduotuvę Vilniuje ir apžiūrėti prekes realiai. 

Išsirinkite blizgantį lipnų popierių ir mėgaukitės nuostabiais savo rankų darbo rankdarbiais!