Biuro popierius 

Prekių kiekis: 22

Biure be kopijavimo popieriaus – nė dienos. Čia jis naudojamas rašymui, kopijavimui, spausdinimui ir kt. Priklausomai nuo to, kam bus naudojamas, biuro popierius gali skirtis. Tačiau bet kuriuo atveju jis turi būti kokybiškas, nes – kad ir kaip keistai beskambėtų – popierius yra įmonės įvaizdžio dalis, kuri yra matoma klientams, partneriams, tiekėjams sutarčių, perdavimo aktų ir kitų dokumentų pavidalu. Tad jei ieškote aukštos kokybės, reprezentatyvaus biuro popieriaus, mūsų asortimente rasite, kas idealiai atitiks Jūsų poreikius.

Kaip išsirinkti kopijavimo popierių biurui?

Biuro popieriaus kokybė priklauso nuo kelių aspektų, į kuriuos tikslinga atsižvelgti renkantis popierių.

Spalva. Žinoma, biurui netiks raudonas, mėlynas, geltonas ar dar kitoks popierius – jis turi būti baltas. Tačiau balta spalva turi nemažai atspalvių. Tad rinkdamiesi įvertinkite, kad balta popieriaus spalva būtų kuo skaistesnė – tokiu atveju bus gražesnis ir ryškesnis kontrastas tarp atspausdinto teksto ir balto fono. Tai solidu.
Svoris. Pastarasis paprastai nurodomas kaip vieno kvadratinio metro svoris. Jis gali būti skirtingas. Bet privalu žinoti, jog nuo svorio priklauso popieriaus porėtumas, dažų įgeriamumas, popieriaus tvirtumas, kiek jis bus laidus šviesai, kaip linkęs į deformacijas ir pan. Tai didele dalimi prisideda prie biuro popieriaus kokybės.

Kam popierius bus naudojamas? Skirtingas biuro popierius gali būti naudojamas spausdinimui, rašymui ranka ir pan. Tad tikslinga įvertinti, kokia jo paskirtis biure. Jei daugiausia bus spausdinama, vertėtų atsižvelgti ir į spausdintuvo technines charakteristikas. Taip pat atkreipkite dėmesį ir į tai, kokia informacija daugiausia spausdinama, pavyzdžiui, konfidencialiai reikia rinktis storesnį, šviesos nepraleidžiantį popierių. Jei reikia solidumo, reprezentatyvumo, storas kopijavimo popierius taip pat bus geresnis variantas.

Biuro popierius mūsų asortimente

  • Pasiūloje rasite platų biuro popieriaus pasirinkimą pagal tokius kriterijus kaip lapų skaičius pakuotėje, formatas, svoris ir kt.
  • Turime A3, A4, A5 formato popieriaus biurui.
  • Siūlome popieriaus, tinkančio kopijavimo aparatams, lazeriniams bei rašaliniams spausdintuvams – vienspalviams, spalvotiems. Pasiūloje išsirinksite ir profesionaliai spalvotai spaudai tinkantį popierių – nepriekaištingai sodrios spalvos ir ryškumas, kontrastai bus garantuoti.
  • Pagal gramatūrą siūlome 80, 120, 160, 200, 250 g biuro popierių, todėl išsirinksite tinkamą tiek rašymui ranka, tiek kasdieniam spausdinimui ar tiems spaudiniams, kuriems reikia storo, reprezentatyvaus popieriaus.
  • Pakuotės yra skirtingos – rinkitės 100, 250, 500 lapų.
  • Asortimente yra ir perforuotas popierius.
  • Galite rinktis baltą popierių, taip pat turime langeliais ar linijomis.
  • Mūsų el. parduotuvėje rasite kiekvienos prekės aprašymus, kuriuose nurodytos tokios popieriaus savybės kaip gramatūra, storis, nepermatomumas, baltumas, drėgnumas, šiurkštumas. Įvertinę savo poreikius galėsite pasirinkti idealiai juos atitinkantį biuro popierių.

Kopijavimo biuro popierius internetu – greita, patogu ir gera kaina

Ar Jūsų biurui reikalingas kokybiškas popierius labai gera kaina? O gal popieriaus reikia gana greitai, tačiau visai neturite laiko jo paieškoms fizinėse pardavimo vietose? Bet kuriuo atveju mėgstantiems komfortą labai patiks galimybė popieriaus įsigyti internetu. Mūsų el. parduotuvėje rasite plačią biurui skirto popieriaus pasiūlą – išsirinkite tai, kas atitinka Jūsų poreikius, užsisakykite, o mes pasirūpinsime operatyviu ir sėkmingu pirkinio pristatymu.

Kur įsigyti kokybiško popieriaus biurui pigiau?

Jei ieškote, kur pirkti gerą biuro popierių, tai mūsų prekių įvairovė Jums labai patiks. Užsukite į Vilniuje, Ševčenkos gatvėje, įsikūrusią „Dolovijos“ parduotuvę, kurioje Jūsų laukia puikios kainos, geras asortimentas ir dėmesingas aptarnavimas. Patarsime, atsakysime į klausimus, padėsime išsirinkti kopijavimo popierių pigiau.


Mūsų asortimente – ne tik kopijavimo - biuro popierius, bet ir galybė kitų priemonių, be kurių neįsivaizduojama biuro kasdienybė.