Koregavimo priemonės 

Prekių kiekis: 16

Klysta net tie, kurie paprastai rašo be klaidų. Tad jei suklydote: parašėte ne tą raidę, padėjote nereikalingą kablelį, o galbūt pribraukėte, tai kokybiška koregavimo priemonė padės pataisyti situaciją ir išlaikyti sąsiuvinyje, pratybose tvarką ir estetiką. Šios priemonės ypač dažnai praverčia pradinukams, dar tik besimokantiems rašyti ir neretai suklystantiems. Platų koregavimo priemonių pasirinkimą rasite mūsų pasiūloje.

Koregavimo priemonės vaikams mūsų asortimente

· Koregavimo skystis. Itin greitai džiūstantis ir puikiai paslepiantis tai, ką norite paslėpti. Ši priemonė labiau tinka vyresnių klasių mokiniams, nes pradinukai neretai išsitepa, kartais ir papila skystį.
· Koregavimo pieštukas. Turime puikų pasirinkimą. Priemonė greitai džiūsta, yra patogi naudoti net pradinukams. Garantuoja puikų maskavimą ir patogų, lengvą naudojimą, tikslumą.
· Koregavimo juostelė. Šios priemonės sulaukia daug simpatijų, nes netepa ir yra labai patogios naudoti net mažiesiems naudotojams. Tokios korekcijos priemonės tinka ir spausdintam tekstui koreguoti. Puiku tai, jog iškart po korekcijos galima rašyti ant viršaus. Mūsų asortimente rinkitės skirtingų pločių ir ilgių koregavimo juosteles.
· Korekcinis pieštukas. Tai puiki priemonė taisyti plunksnakočiu parašytą tekstą. Patrauklus, spalvingas dizainas rodo, jog priemonė itin gerai pritaikyta naudoti vaikams. Kiekviena vaikiška rašymo klaida gali būti lengvai pakoreguota.
· Korektorius. Populiari tušinuką primenanti koregavimo priemonė, patogi naudoti įvairaus amžiaus vaikams.

Korektūros priemonės internetu – patogu pirkti gera kaina

Reikalingas rašalo triniklis mokyklai, bet neturite laiko kelionėms po mokyklinių prekių parduotuves? Tuomet galimybė pirkti internetu tikrai pasiteisins. Mūsų el. parduotuvėje reikalingas mokyklines prekes išsirinkite labai patogiai ir greitai, apmokėkite sparčiai, o mes pasirūpinsime sklandžiu Jūsų pirkinio pristatymu. Ar gali būti paprasčiau?

Kur įsigyti gerų korektorių pradinukams ir kitų klasių mokiniams?

Aktualios koregavimo priemonės? Svarstote, kur už aukštą kokybę galėtumėte mokėti pigiau? Tuomet atsakome – „Dolovijoje“! Mus rasite Vilniuje, Ševčenkos gatvėje. Kiekvienam pasiūlysime įvairių korekcijai skirtų priemonių. Negana to, mūsų asortimente ne tik šios, bet ir visos mokyklinės prekės, kurių gali prireikti ugdymo procese. Sudarykite visą mokinio krepšelį mūsų parduotuvėje ir mokėkite pigiau!